АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 1°C
Львов: 7°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 7°C
Ровно: 6°C

Суд подовжив термін тримання під вартою організатору вбивства «Сармата»

Суд подовжив термін тримання під вартою організатору вбивства «Сармата»
Суд подовжив термін тримання під вартою організатору вбивства «Сармата»

Печерський районний суд Києва продовжив до 13 квітня термін тримання під вартою Михайлу Сігіді — ймовірному організатору вбивства Віталія Олешка «Сармата».

Сторона обвинувачення клопотала про продовження арешту до 15 квітня, ґрунтуючись на ризиках втечі підозрюваного, тиску на свідків, перешкоджання слідству. Під час засідання прокурор Юрій Грицай наголосив, що Сігіда організовував діяльність ймовірних виконавців вбивства, надавав їм зброю, ключі від «Таврії», житло та інформував про місце проживання Віталія Олешка та його повсякденний ритм життя.

Також, за даними слідства, Сігіда був знайомий з ймовірним замовником вбивства Євгеном Бродським та Віктором Власюком, спілкувався з ними до вбивства та після. В Євгена Бродського, за даними слідства, він проживав після злочину, а за три дні виїхав з родиною до Криму. Також прокурор наголосив, що термін досудового слідства продовжено до 15 квітня 2019 року для проведення певних експертиз, у клопотанні також додані матеріали негласних розшуково-слідчих дій, зокрема телефонні розмови між підозрюваними, в яких фігурує Михайло Сігіда.

Адвокати Сігіди просили відпустити їхнього підзахисного під заставу або домашній арешт, наголошуючи на тому, що він має міцні соціальні зв’язки, роботу. Зокрема захисники долучили до матеріалів справи копії свідоцтв про народження дітей Сігіди, характеристику з місця роботи ТОВ «Надзвичайно гарні люди-2017», де Сігіда працює директором та довідку про погіршення самопочуття Сігіди.

Адвокати додали, що підозра Сігіді є необґрунтованою, а ризики непідтвердженими. Зокрема захисники наголосили, що їхній підзахисний 14 вересня повернувся до України, а свідчення Матюшина, як співобвинуваченого не можуть бути взяті до уваги, відповідно до пунктів ЄСПЛ і до того ж Матюшина, як підозрюваного не попереджали про кримінальну відповідальність за надання свідчень.

Також адвокати заявили, що Сігіда не може тиснути на свідків та перешкоджати слідству, а матеріали НСРД ще потібно перевірити на достовірність. Сам підозрюваний підтримав своїх адвокатів та наголосив, що на нього здійснювали тиск співробітники поліції, вимагаючи підписатися під «готовими свідченнями».


Теги статьи: вбивствоСармат ВиталийСудСигида Михаил

Дата и время 14 марта 2019 г., 23:10     Просмотры Просмотров: 1590
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.077557