АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -9°C
Днепр: -7°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -9°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

Генштаб заборонив волонтерам приїжджати на передову, а солдатам писати в соцмережах

Генштаб заборонив волонтерам приїжджати на передову, а солдатам писати в соцмережах
Генштаб заборонив волонтерам приїжджати на передову, а солдатам писати в соцмережах

Генеральний штаб Збройних сил України забороняє волонтерам і неакредитованим журналістам перебувати на передовій в зоні АТО. 
Також зазначеним групам осіб і військовослужбовцям забороняється давати самовільні інтерв’ю ЗМІ і повідомляти в соцмережах про позиції сил АТО та виконання військових завдань. 

«24 лютого командування Збройних сил України на виконання директиви Генерального штабу наказало обмежити допуск сторонніх осіб, у тому числі акредитованих працівників ЗМІ та волонтерів, до позицій та об’єктів військових. Також командування заборонило «самовільні» виступи військовослужбовців перед ЗМІ та надання ними інтерв’ю », — йдеться в повідомленні.

АТО: https://www.facebook.com/dyvannasotnya

Документи такого характеру відправляються офіцерам різних бригад на передову, зокрема такий наказ отриманий силовиками, блокпост яких розміщується на найбільш небезпечному напрямку в Луганській області — селі Кримське. Згідно наказу, волонтерам та неакредитованим журналістам не тільки забороняється з’являтися в базових таборах, командних пунктах і на блокпостах ВСУ. Тепер волонтери повинні всю привезену допомогу залишати на загальному волонтерському пункті в місті Сватове. У разі виявлення фактів порушення даного наказу, такі випадки будуть розслідуватися і порушники будуть притягуватися до відповідальності.

divannaya-sotnya.com.ua


Теги статьи: СоцсетиГенштаб

Дата и время 28 февраля 2015 г., 09:51     Просмотры Просмотров: 3215
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.368885