АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 4°C
Днепр: 8°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Яценюк назвав «об’єктивні» причини відсутності росту зарплат і пенсій

Яценюк назвав «об’єктивні» причини відсутності росту зарплат і пенсій
Яценюк назвав «об’єктивні» причини відсутності росту зарплат і пенсій

У той час як українська мінімальна заробітна плата в доларовому еквіваленті становить менше 40 дол. в місяць, уряд не поспішає підвищувати зарплати і пенсії, посилаючись на рекордно високі витрати на оборону країни.

Цю новину передає «Преса України».

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну 28 лютого дав зрозуміти, що українцям не варто очікувати зростання зарплат і пенсій, а тому мільйони співгромадян повинні навчитися виживати на пару доларів в день, не забуваючи платити за комунальні послуги, які з 1 березня зростуть відразу в кілька разів.

«Через війну і через економічну ситуацію, яка безпосередньо пов’язана з війною і військовими діями, соціальний захист людей, це ключовий пріоритет. Дуже б хотіли, щоб ми вже в цих змінах до бюджету провели підвищення заробітних плат і пенсій, але на даному етапі у країни немає для цього ресурсу, так як весь ресурс відправляється на оборону, безпеку, армію, танки, зброю, зміцнення безпеки, будівництво державного кордону, тобто зараз це перший пріоритет», - заявив Яценюк.

Прем’єр-міністр зазначив, що тільки на оборону у державному бюджеті на 2015 рік закладено 90 мільярдів гривень, що відповідає 5,2% від ВВП. А от зростання зарплат і пенсій до таких же «безпрецедентних рівнів за всю історію країни» українцям варто очікувати не раніше, ніж після позитивного економічного сценарію, що простими словами означає - через багато років.

«Коли ми будемо отримувати додаткові доходи і коли ми побачимо, що наші прогнози оптимістичні, які і зараз залишаються, будуть збуватися, то звичайно, що уряд буде розглядати додатково питання щодо фінансового та соціального забезпечення малозабезпечених верств населення», - додав Яценюк.

Примітно, що ще 27 лютого міністр соціальної політики Павло Розенко не виключав підвищення пенсій після 1 кварталу 2015 року.

Преса України


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 28 февраля 2015 г., 12:27     Просмотры Просмотров: 1270
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066481