АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Поки йшла революція Домбровський відсижувався в Арабських Еміратах та у Франції, молоді хлопці і дівчата віддавали свої життя

Поки йшла революція Домбровський відсижувався в Арабських Еміратах та у Франції, молоді хлопці і дівчата віддавали свої життя
Поки йшла революція Домбровський відсижувався в Арабських Еміратах та у Франції, молоді хлопці і дівчата віддавали свої життя

Революція буває жорсткою. Але революція має бути справедливою. Щоправда, з несправедливістю сучасної української революції вже стикнулися вінничани. А дехто вже встиг зістригти з революції купони. Верховна Рада проголосувала за низку рішень, які відміняють деякі рішення українських судів. Голосувалося це пер за все для того, щоб створити можливість звільнення Тимошенко. Але під «революційну амністію» потрапили і два самозванця і само висуванця Павло Балога та Олександр Домбровський. Не знаю, чи підтримував дії протестуючих у ці місяці Майдану Павло Балога, але те, що Майдан не підтримував Олександр Домбровський це точно. Він з дружиною Ірою тільки один раз ще на початку грудня, порадував своєю присутністю Майдан. Він прийшов туди з Ірою на 40 хвилин зі штатним фотографом.

  

І став не на барикаду, а вмостився біля Стели Незалежності, фотограф зробив кілька знімків, і подружжя Домбровських покинуло територію свободи. Не пожертвувавши на революцію жодної гривні, не сказавши бодай одного теплого слова підтримки.

Потім, перед самим Новим роком Домбровський виступив на Вінницькому державному телебаченні, де прямо заявив, що він не підтримує «силовий варіант розвитку подій», що він за сильну владу президента, що за стабільність в регіоні, що підтримує дії губернатора Мовчана і голови облради Татусяка у забезпеченні стабільності на Вінниччині. На Вінницькому ж Євромайдані Домбровський не був жодного разу. Не до цього було. Бо ввечері 30 грудня він з дружиною вилетів у Арабські Емірати. Там він пробув місяць. Потім на місяць поїхав на гірськолижний курорт у Французькі Альпи. А в цей час протиборство на майдані загострювалося.

У лютому Олександр Домбровський приїхав у Вінницю. І зразу ж дав інтерв’ю одній з вінницьких газет. В цьому інтерв’ю він ще раз сказав, що не підтримує дії мітнгувальників на вулиці Грушевського.

«Я ни разу не был на улице Грушевского. И не считаю, что нам всем нужна конфронтация, прецедент гражданского противостояния и предпосылки к гражданской войне…», це сказав він дослівно.

А коли полилася в Україні кров, коли почалися масові розстріли мирного народу, Домбровський знову вилетів у Європу. А повернувшись звідти, навіть півсловом не засудив дії влади, дії Калинівського «Ягуару» (його командир друг Домбровського), дії Вінницького «Беркуту». Не поспівчував смерті вінничан.

Сталося як завжди:Хтось життя кладе, а хтось тепле депутатське крісло отримує.

Але це ще не все. Домбровський якось сказав: «перш за все економіка». І тепер він просить Петра Порошенка, щоб той «проштовхнув» кандидатуру Олександра Домбровського на посаду губернатора Вінниччини.

Цікаво, що до призначення на цю посаду у 2005 році, статки Домбровського оцінювалися у $500 тисяч. При звільненні з цієї посади, статки Домбровського, за оцінкою відомого правозахисника, Валерія Палія, оцінюються у 400 млн доларів1. Але Сані мало. Він хоче іще. Адже у революційному безладі добре тягнути гроші з народної кишені.

Лозунг «перш за все економіка» для Домбровського актуальний зараз, як ніколи! З чим і вітаю усіх вінничан!

Григорий Заболотній для сайт Тарасова правда


Теги статьи: Домбровский

Дата и время 23 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 5696
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.652791