АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -7°C
Днепр: -7°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -10°C
Львов: 0°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

КОРУПЦІЯ В ГУБОЗ МВС УКРАЇНИ АБО МІЛЬЙОНЕР-КОРУПЦІОНЕР ПЕРЕВЕРТЕНЬ У ПОГОНАХ ПОЛКОВНИК КОПАЄВ В.В.

КОРУПЦІЯ В ГУБОЗ МВС УКРАЇНИ  АБО МІЛЬЙОНЕР-КОРУПЦІОНЕР ПЕРЕВЕРТЕНЬ У ПОГОНАХ ПОЛКОВНИК КОПАЄВ В.В.
КОРУПЦІЯ В ГУБОЗ МВС УКРАЇНИ АБО МІЛЬЙОНЕР-КОРУПЦІОНЕР ПЕРЕВЕРТЕНЬ У ПОГОНАХ ПОЛКОВНИК КОПАЄВ В.В.

Перевертень у погонах: це співробітник правоохоронних органів, під прикриттям свого звання (полковник) та посади (заст. начальника відділу ГУБОЗ МВС України) здійснює корупційні злочини з кінцевою метою отримання хабара або частки долі в бізнесі чи можливості фіктивного постачання на держ. підприємства та відмивання грошей держбюджету України через фіктивні (обвальні) контори.

Нещодавно Заступник начальника відділу оперативного супроводження особливо важливих справ ГУБОЗ МВС України полковник міліції Копаєв В.В. власноручно задекларував доходи у 2014 році в сумі 1 001 914 грн. при офіційній зарплаті близько 7700 грн. на місяць!!!

Залишки на його рахунках складають:
-6 000 000,00 грн.,
-300 000 $ США,
-110 000 Євро.

Звідки такі гроші у держслужбовця – правоохоронця у погонах???
Це можливо заробити приблизно за 108 років життя!!! При цьому не купуючи квартир - будинків (5-6 квартир та 1 будинок), та автомобілів (3 авто у власному користуванні ). Якщо урахувати все це то потрібно тільки працювати в органах внутрішніх справ понад 150 років!!!

Підтвердження таких грошових статків ніяких немає, чому СБУ чи ГПУ не очищають перевертнів та не проводять перевірки і не притягують до відповідальності за корупційні справи - невідомо. Відомо що його «кришує» та дозволяє працювати діюче керівництво ГУБОЗ.

Що до Копаєва В.В., так цей донецький, маючи тісні родинні зв’язки з попереднім керівництвом МВС України, а саме з першим заступником міністра внутрішніх справ України Дубовиком В.Б., на протязі тривалого часу займався кришуванням «Єнергоатома» та перевіряв практично усіх великих постачальників обладнання на АЄС України. Кінцеві результати перевірок Копаєва закінчувалися хабарем у грошовому вигляді або майном (наприклад автомобілем вартістю понад 100 000$). 
Було встановлено факт керуванням на протязі з 2007 року по 2014 рік транспортним засобом Lexus LX 470 д/н АА0097СІ заступником начальника відділу ГУБОЗ Копаєвим В.В.

Вказане авто було придбано і зареєстровано за підприємством 
ЗАТ «УкрАтоменергобуд» на даний час є законним власником автомобіля, яке розташоване за адресою м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 6.

ІНФОРМАЦІЙНЕ:

Директор ЗАТ «УкрАтоменергобуд» Шторгін В.А. проходить по оперативним облікам з 2005 року, як особа засновник підприємства організував поставки обладнання на АЄС України через тендера ДП НАЄК «Єнергоатом» по значно завищеними цінами (шахрайство, та розкрадання державних коштів).

06.11.2006р. саме Копаєв В.В. складає рапорт про кримінальну діяльність директора ЗАТ «УкрАтоменергобуд» Шторгіна В.А., який незаконно списав через ТОВ «Дон» близько 20 млн. грн., за роботи які не проводились, а співробітник Рівненської АЄС отримав хабара за підписання акту приймання робіт.

23.02.2007 року ЗАТ «УкрАтоменергобуд» придбає авто Lexus LX 470 д/н АА0097СІ та передає у власне користування Копаєву В.В., щоб уникнути переслідування правоохоронними органами та кримінальної відповідальності.

Одна з корупційно-хабарницьких схем за якою працював понад 7 років
полковник міліції Копаєв В.В.

Ним була організована злочинна корупційна схема щодо фіктивного постачання на атомні електростанції України ТМЦ на великі суми які оплачувались з державного бюджету України. Через деякий час ці фірми через суд банкрутіли, що давало можливість знищувати всі бухгалтерські документи та ускладнювало процесу перевірок виведення брудних грошей через підставні фіктивні підприємства. До складу організованої злочинної групи входив один з керівників АЄС та дружина Копаева, Наталія ( Копаєва- Мокрицька- Могільна), або близькі родичі на яких він і в основному оформлював нерухомість та автотранспорт.

А саме: Могильний Олександр Михайлович 1946 р.н. (батько дружини)

18.04.2014 Копаев В. особисто для себе за брудні гроші придбає новий автомобіль Infiniti QX 80 д/н АА7715II ціною більше 1300000 грн. у офіційного дилера в м.Києві на якому він кожного дня їздить на роботу до місця дислокації ГУБОЗ МВС України, м.Київ, вул. Баговутівська, 2.

Вказане авто реєструє на родича Могильного О.М.
Також багато авто було зареєстровано на Могильного О.М.:
Згідно даних ДАЇ МВС України:
1. Lexus RX 350 д/н СВ5123АХ - авто дружини Копаєвої Н.О
2. MAZDA CX-7 д/н СВ3371АК, 2007 р., де Копаєв В.В. та Копаєва Н.О. мають право керувати.
3. MERCEDES-BENZ 109 д/н СВ9658АР, Копаєва Н.О. має право керувати
4. ГАЗ 330232-414 д/н СВ1659АР

Нерухомість реєстрував також на Могильного О.М., а саме:
- квартира м.Чернігів, вул. Червоногвардійська, б.41, кв.25
- квартира м.Чернігів, вул. Бєлова, б.23, корп.2, кв.55
- будинок Чернігівська область с.Новий Білоус, вул. Трудова, б.7
та на Могильну Л.А.
- квартира м.Чернігів, вул. Бєлова, б.17, кв.68
Копаєва Н.О.
- квартира м.Чернігів, вул. Бєлова, б.27, кв.65
- квартиру: м. Київ , вул. Вишгородська, б.54б, кв.65 на даний час проживають та мають у спільній власності

Усього у родині корупціонера-хабарника є 7 об’єктів житлової нерухомості та
6 автотранспортних засобів, усього на 10- 15 млн. грн!!!

Також є достовірні данні що родина Копаєвих у період 2012-2013 рік придбали двоповерхову величезну квартиру у новострою ЖК «Міністерський», за ціною близько 3 000 000 грн., але ще до кінця не оформили право власності та роблять евро ремонт вартістю більше 1 500 000 грн.

За допомогою вищевказаних осіб були створені корупційні схеми з відмиванням та легалізацією брудних грошей.

Копаєв у період подій на Майдані Незалежності постійно був відсутній на робочому місці знаходячись то на лікарняному то у відпустці, на запитання колег відсутності він з гордістю відповідав що виконує особливі доручення першого заступника Міністра внутрішніх справ Дубовика В.Б.

11.02.2014 року наказом №117 за особистим підписом Дубовика В.Б., Копаєв В.В. був офіційно згідно п.3 звільнений від своїх посадових обов’язків в ГУБОЗ, та входив до слідчо-оперативної групи з величезними можливостями по всій території України, що до розслідуванням кримінального провадження №12014100230000009, яке було відкрито у відношенні патріотів України з «Автомайдану», таким чином Копаєв В.В. був недосяжний у покаранні за всі корупційні злочини прикрившись безстроковим наказом з увільненням від основного місця працевлаштування.

Дана особа здатна на будь яку брудну роботу, у тому числі перевезення зброї для вбивства патріотів України та викрадення осіб з авто-майдану, щоб уникнути покарання та пересидіти діючу владу, а потім знову показати себе в Енергоатомі та підконтрольних підприємствах на перевірках постачальників на АЄС, як людина яка постійно уникає відповідальності в корупції та хабарництві. Тому всі повинні йому платити гроші (давати хабара), або допомагати його злочинним схемам працювати!!!

Після «Революції Гідності» він вийшов на роботу, нічого нікому не кажучи про переслідування активістів автомайдану, щоб налагодити відносини з новим керівництвом ГУБОЗ та залишитись на посаді, зробивши фіктивне бажання працювати на благо людей та Законів України, та запропонував поновити корупційні схеми через перевірки «Енергоатома» та його структур.

Отримавши підтримку першого заступника ГУБОЗ полковника міліції Малінкі Є.В., який дуже любить гроші, знову почалися перевірки (обшуки та виїмки) Енергоатома та підприємств пов’язаних з ним. Після перевірок придбалися нові авто та поповнювалися банківські рахунки.

Начальником відділу він поставив свого кума старшого оперуповноваженого капітана міліції Ценова В.М., а сам фактично став керувати відділом залишаючись постійним заступником багато років.

Керівники змінюються, а злочинці та їх схеми збагачення залишаються та процвітають у цей складний час для України.

Прикриваючись своєю посадою та заступництвом першого заступника начальника ГУБОЗ Малінкі Е.В. він і надалі продовжує працювати створивши з підлеглих вірних опричників з метою незаконного збагачення для отримання хабарів при проведенні заходів разом з ГПУ України або самостійно!!!

Самусенко Виталий, Фейсбук


Теги статьи: КоррупцияКопаев

Дата и время 01 марта 2015 г., 11:08     Просмотры Просмотров: 12190
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Банковая пошла войной на Луценко: почему генпрокурор попал в немилость
Мэра Сум вызвали в НАПК из-за подозрения в коррупции
Чиновник Госсудебной инстанции требовал взятку в четверть миллиона

В Днепре при реставрации фасадов заработали больше 3 миллионов, используя материалы, которых не было
Суд обязал НАБУ открыть уголовное производство по факту получения генпрокурором Луценко неправомерной выгоды
Директор Львовского предприятия пойман на взятке

Осужденные коррупционеры: Луценко похвастался успехами ГПУ
Рентабельность бизнеса городского чиновника Одессы - 4600 процентов: за 10 качелей слепили смету на 4,7 млн грн, - активист Гордиенко
Замначальника Южного управления исполнения наказаний попал в новый коррупционный скандал

Чиновника Сумской области задержали на взятке в 100 тысяч гривен
Гриценко пообещал «обрубать руки» коррупционерам в случае его победы на выборах
«Огромное спасибо посту Аркадия Бабченко про Петра Алексеевича» — Богуцкая

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.118539