АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 12°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

ІГОР МАЗУР: МИ ПЕРЕМОЖЕМО, БО ПРАВДА ЗА НАМИ

ІГОР МАЗУР: МИ ПЕРЕМОЖЕМО, БО ПРАВДА ЗА НАМИ
ІГОР МАЗУР: МИ ПЕРЕМОЖЕМО, БО ПРАВДА ЗА НАМИ

СБУ не веде інформаційної війни. Маючи записи допитів затриманих російських військових, це не використовуються, щоб показати участь Росії у цій війні. Журналісти чомусь також не роблять з ними інтерв’ю, дивується Ігор Мазур. Але ж можна показати, що ці люди виконують завдання ФСБ і займаються підривною діяльністю в Україні!

Росія однозначно є учасником конфлікту. Зараз через Ізварине з Росії йдуть нові танки, зенітні установки, піхота. Для чого? Мабуть, готується новий наступ. Російські установки “Град” більш досконалі – вони б’ють на 40 км. Наші – на 14 км.

Про це розповів в ефірі радіо Ера FM офіцер розвідувального батальйону Збройних сил України Ігор Мазур (Тополя).

Російські військові їдуть на схід України і працюють там інструкторами і командирами сепаратистів, а також беруть участь у диверсійних групах. Воюють російські “специ” або окремі підрозділи на рівні відділення-взвод.

“Нам треба займатися інформаційною війною! – каже Тополя. – Росія цим займається, а чим Стець займається, я не знаю”.

Ведуча зауважила, що він (Юрій Стець, міністр новоствореного міністерства інформаційної політики України і кум Президента України – коментарій мій) хоче створити військовий канал. Але Ігор Мазур зіронізував: “Створити канал, потім туди насипати грошей, а потім вони будуть сидіти і розказувати, як треба вести війну з Російською пропагандистською машиною. Хто хоче, той займається, а хто не хоче, той буде придумувати, що йому канал треба, два канали треба…”

“В органах влади, на жаль, багато людей, які бояться собі нажити ворогів з того боку… Гібридна війна – гібридна влада”, – каже він. Він вважає, що мало, чого змінилося. Якщо прийдуть російські окупанти, то 90% держслужбовців захочуть лишитися і працювати на окупаційну владу. Люстрація – це показуха!

Чи не загралася наша влада в показуху?

 

http://rights.kiev.ua/


Теги статьи: Мазур Игорь

Дата и время 01 марта 2015 г., 12:17     Просмотры Просмотров: 2046
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.65927