АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Чечетова вбили, бо він міг розказати правду про розстріл Майдану – політолог

Чечетова вбили, бо він міг розказати правду про розстріл Майдану – політолог
Чечетова вбили, бо він міг розказати правду про розстріл Майдану – політолог

Політолог Олександр Палій вважає, що екс-нардепа Михайла Чечетова не варто було випускати з СІЗО – там він був у більшій безпеці.

«Чечетов був як оголений нерв, – зазначає фахівець. – Я пам’ятаю його по життю. Він завжди був залежним від керівництва «Партії регіонів» і мусив кожною своєю дією доводити лояльність. Проте, незважаючи на високу посаду заступника голови партійної фракції в парламенті, він був маленьким гвинтиком у цій потужній і жахливій машині. Мабуть, через це комплексував, бо був невпевнений у собі і зляканий. Цей комплекс прикривав показушною бравадою і комічними висловлюваннями».

На думку експерта, в ухваленні диктаторських законів 16 січня 2014 року частка вини Чечетова незначна.

«Він був лише виконавцем волі інших, – підкреслює політолог. – Є багато осіб з вищого керівництва минулої влади, які зацікавлені в тому, щоб він зник і не нічого не наговорив слідству. Чечетов міг бути носієм інформації, загрозливої для колишніх можновладців з команди Януковича. За Кучми він займав посаду голови Держмайна і сприяв незаконній приватизації багатьох підприємств, у тому числі «Криворіжсталі». Але Ющенко його не посадив, а «регіонали» простили за злив інформації».

Також Чечетов міг мати інформацію про розстріли на Майдані, припускає експерт.

«Тобто, він міг знати, як приймалося рішення і хто віддавав безпосередній наказ. Це вже стало сумною українською традицією, коли відомі особистості нібито вкорочують собі віку. Згадаймо Кирпу, Кравченка, Семенюк-Самсоненко, які загинули за загадкових обставин. А правоохоронні органи працюють вкрай погано. Чечетова не треба було випускати із СІЗО. Там йому було безпечніше. Ніхто не зміг тиснути чи погрожувати. Він мав вигляд заляканої і зацькованої людини. Тому морально не витримав, – зазначає Олександр Палій і додає: – Але тепер цікаво, чому на його похорони приїхав екс-міністр освіти Дмитро Табачник. І як діятимуть наші правоохоронці – затримають його чи дадуть утекти. Він теж багато знає».

7days-ua.com


Теги статьи: Чечетов

Дата и время 01 марта 2015 г., 18:31     Просмотры Просмотров: 2901
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.166736