АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 25°C
Львов: 22°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 23°C
Ровно: 23°C

Інфляція в Україні сягнула 272%

Інфляція в Україні сягнула 272%
Інфляція в Україні сягнула 272%

За офіційними повідомленнями, інфляція в Україні становить 28,5%, але справжній її рівень – 272%.

Про це пише Метт О’Браєн у блозі на Washington Post, посилаючись на дані Стіва Ганке - професора американського Університету Джонса Гопкінса.  Повну версію його публікації розміщено на сайті Cato Institute. 

"Гіперінфляція завжди та всюди є політичним явищем. Вона трапляється після воєн і революцій, коли уряди змушені друкувати потрібні їм гроші, оскільки вже немає що оподатковувати – і саме це сталося в Україні", – зазначається у повідомленні. 

Так, за даними професора, порівняно з 1991 роком українська економіка скоротилася, "оскільки комунізм так нікуди й не зник".

 
 

"Просто на зміну партійним босам прийшли олігархи, але корупція та неефективність залишилися тими ж, а частка тіньової економіки, за оцінками МВФ, становить в Україні 50% ВВП. І тепер через війну з Росією – своїм найбільшим торгівельним партнером - Україна втрачає ті крихти, які ще залишалися", – пише О’Браєн.

За його словами, хороші новини, полягають у тому, що "кредит МВФ має стабілізувати українську економіку, а разом з нею  й інфляцію".

Також він зазначає, що "усе, що може врятувати українську валюту, погіршить стан її економіки в середньостроковій перспективі".

"Україна не матиме нормальної економіки у будь-якій  перспективі, якщо не зупинить вільного падіння своєї грошової одиниці", - зазначає автор.

Голос Америки


Теги статьи: УкраинаИнфляция

Дата и время 02 марта 2015 г., 08:52     Просмотры Просмотров: 1955
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.101508