АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 10°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

НБУ звинувачує нардепа климова у виведенні активів з «Імексбанку»

НБУ звинувачує нардепа климова у виведенні активів з «Імексбанку»
НБУ звинувачує нардепа климова у виведенні активів з «Імексбанку»

НБУ звинувачує нардепа Климова у виведенні активів з «Імексбанку». Про це глава НБУ Валерія Гонтарева розповіла в інтерв’ю «Українській правді». 

«Імекс-банк - найбільший банк в Одеській області. Банк пройшов стрес-тест і підготував повну програму своєї рекапіталізації. Пан Клімов, акціонер, дав повні гарантії того, що він буде вносити капітал, і почав його вносити. Тобто він повністю відповідав нашим критеріям - приніс заставу.

Половина Одеси - нерухомість Климова. Частина її знаходиться в заставі у НБУ, в тому числі, футбольний стадіон "Чорноморець". Під заставу було ще кілька об`єктів нерухомості, в т.ч. готель. На той момент, поки він оформляв всі застави, відтік депозитів склав набагато більше цієї суми. На початку грудня йому було видано 300 млн гривень.

Що ж зробив Климов? Він не в балансі банку, через нотаріуса, продав весь свій портфель рітейловських споживчих кредитів з дисконтом в 90%, тобто за 10% від номіналу. Це вже все оскаржене Фондом гарантування вкладів, не переживайте.

Наш куратор зміг побачити це лише в той момент, коли пройшла проводка в балансі. А сталося це через тиждень після того, як він це зробив. Але в даному випадку не переживайте за рефінансу. Рефінансування пішло на виплати тільки фізичним особам», - зазначила В. Гонтарева.

finbalance.com.ua


Теги статьи: ИмэкмбанкКлимовКлимов ЛеонидНацбанк

Дата и время 02 марта 2015 г., 16:01     Просмотры Просмотров: 3242
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064093