АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Прокурор розповів, чому підозрювані у злочинах на Майдані досі не звільнені

Прокурор розповів, чому підозрювані у злочинах на Майдані досі не звільнені
Прокурор розповів, чому підозрювані у злочинах на Майдані досі не звільнені

Міжнародна дорадча група Ради Європи та начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк неодноразово звинувачували керівників правоохоронних органів та Адміністрацію Президента у несприянні та протидії слідству.

Про причину конфлікту між керівниками правоохоронних органів Сергій Горбатюк розповів журналістам Інформатора під час інтерв’ю.

Одне з питань полягало у тому, чому працівники МВС та Нацгвардії, яким Прокуратура висунула звинувачення у злочинах на Майдані, досі перебувають на посадах та займаються охороною громадського порядку. 

“Справжню відповідь можуть дати самі керівники, а моя думка, що це їхнє небажання ламати діючу систему роботи правоохоронних органів. Більшість злочинів на Майдані зчинялася правоохоронцями. Чому так сталося? Тому що впродовж тривалого часу, а особливо під час правління Януковича, відбір кадрів у більшості відбувався не на критеріях професійності та порядності, а особистої відданості керівника, чи на чиїсь прохання або навіть за гроші. Це робиться для того, щоб використовувати підлеглих у вчиненні якихось незаконних дій, як корупційних ,так і зокрема (якщо дивитися через призму Євромайдану) на перешкоджання проведенню мітингів. За такої побудови системи управління можна надати вказівку розігнати мітинг, застосувати насильство і в кінцевому випадку надати наказ на застосування вогнепальної зброї і очікувати, що ці незаконні вказівки будуть виконані. Відповідні результати розслідування мали в першу чергу очистити правоохоронні органи від таких працівників”, – повідомив Сергій Горбатюк.

Керівник управління спецрозслідувань повідомив, що розслідування повинно було очистити правоохоронні органи від правоохоронців, які виконувати незаконні дії під час подій на Майдані.

“Коли буде встановлений факт, що правоохоронець, який перебував на місці подій —володіє даними про вчинення злочинів і умисно не надає їх слідству, то така особа не повинна працювати у правоохоронних органах. Але керівники правоохоронних органів певно хочуть мати підлеглих, які будуть виконувати будь-які їх вказівки і на межі закону, поза ним, в тому числі і незаконні, тому вони незацікавлені у результатах розслідування. В інакшому випадку в майбутньому будь-який правоохоронець, якому надійде незаконна вказівка, зможе сказати, що він не буде виконувати незаконну вказівку, тому що буде приклад з колегою, який під час Майдану погодився вчинити незаконні дії та поніс за це відповідальність, був звільнений та позбавлений волі за вироком”, – заявив Сергій Горбатюк.


Теги статьи: Революція ГідностізлочинипідозрюваніМайданГорбатюк СергейГенпрокуратураГПУ

Дата и время 06 мая 2019 г., 13:21     Просмотры Просмотров: 1392
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Там живе моя дружина і діти, – Рябошапка підтвердив наявність будинку у Франції
«Евросолидарность» призвала бороться с дискредитацией майдановцев
Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження проти ОПЗЖ

ГПУ выясняет, как смотрящий Андрей Ваврыш с подельниками украли Одесскую киностудию
Чем мы отличаемся от жителей Эрэфии и чего мы добились после Майдана?
Під ДБР проходить акція проти скасування амністії для учасників Революції Гідності

Київський посадовець «злив» службову інформацію про банківські рахунки
«Признаки реванша диктатуры»: против Майдана прошла массированная информатака бывших — Институт массовой информации
Журналісти дійсно в результаті розслідувань часто знаходять докази, які не знайшли або не хотіли шукати правоохоронці, – юрист-кримінолог

Гай: вчера на телеканале «Украина» состоялся «антимайдановский шабаш»
Скандал у Шустера: Лукаш «перекинула» ответственность за убийства на Майдане на его участников
Дубинский назвал Чумака продавцом должностей в ГПУ и покрыл его трехэтажным матом

Комментарии:

comments powered by Disqus
27 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.110623