АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 13°C
Львов: 9°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 9°C
Ровно: 11°C

Про подробиці смерті Юрія Кравченка

Про подробиці смерті Юрія Кравченка
Про подробиці смерті Юрія Кравченка

Сьогодні минає рівно 10 років, як зухвало вбили головного свідка по справі Гонгадзе – міністра Юрія Кравченка, який на замовлення Кучми організовував вбивство Георгія.


10 років Генеральні прокурори України фактично «кришують» вбивць: спочатку під їхнім керівництвом були сфабриковані висновки про самогубство, а затим вони утаємничили всі матеріали розслідування.


Стверджую: всі президенти, що мінялися за цей час в Україні знали правду: і Ющенко, що отримав хабара за безкарність Кучми, і Янукович, який так само торгував правосуддям з родиною Кучми-Пінчука, і Порошенко, який на посаді секретаря РНБО координував правоохоронців, якраз коли фальшувалося самогубство, незважаючи на очевидні і кричущі докази замовного вбивства. 


Я не знаю достеменно, чи брав у цьому фальшуванні безпосередню участь тодішній заступник Генерального прокурора Віктор Шокін. Але вся країна чула, як він публічно і неодноразово наполягав саме на самогубстві, категорично наводячи абсурдні і брехливі аргументи.


Сьогодні я пропоную вашій увазі другу частину статті, де публічно наводив неспростовні докази вбивства Кравченка ще за Януковича. Тоді його Пшонка на моє офіційну заяву про злочини ГПУ відповів, що я не маю права говорити про ці злочини – бо я не близький родич Кравченка.


Тоді я свідомо не навів всі докази (маю ще десятки), розуміючи що такі речі, як підлог, фальшування документів заднім числом для ГПУ, справа звична і буденна.

 

Сьогодні персонально для Шокіна задам кілька з тих питань, що не увійшли у статтю.

 

Перше. Чому у матеріалах справи відсутні навіть згадки про відео спостереження, яким були обладнані як особняк Кравченка, так і сусідній будинок. Невже натовпи слідчих прокуратури, експертів, оперів СБУ не помітили камери? А може просто забули їх згадати у протоколі огляду місця події? Ну і безумовно записи цього спостереження ніхто офіційно не досліджував і самих записів у справі немає. Хоча апріорі впевнений – записи вилучали і дивилися. Що ж там таке побачили у ГПУ і у високих кабінетах, якщо дали команду «забути» і не згадувати про це відео?

 

Друге. Поясніть чому не знайдений блокнот, з якого вирваний листок передсмертної записки Кравченка та ручка, якою він її написав? Адже шукали ці речі ретельно і скрізь, де він міг написати це звернення: і у будинку, де мешкав, і у гаражі, де знайдено тіло, і на подвір’ї, і у київський квартирі, куди міг заїжджати? Невже Кравченко конспіративно виготовляв своє «останнє слово»? Заздалегідь у затишно-таємному місці? А може він сам знищив сліди цього написання? Для чого?

 

Третє. На пістолеті, з якого був вбитий Кравченко, експерти знайшли лише три відбитки пальців. ГПУ свого часу категорично заявила, що то відбитки Кравченка. Хоча це брехня: в експертизі записано, що вони змазані і – увага: експерт НЕ ВИКЛЮЧАЄ, що могли належить Кравченку. Той, хто хоча б поверхні знайомий з криміналісткою розуміє, що таке формулювання експерта означає, що ці відбитки не виключають належності ще до мільйона осіб. Але не це головне. Справа у тому, що всі три відбитка залишені кров’ю. А експертиза тіла гласить: на правій руці Кравченка – жодної краплини крові. Отже, пане Шокін, ви колись були одним з найкваліфікованіших слідчих України, то поясніть цій країні і бажано, як ви любите, - публічно: як можна залишити криваві сліди без крові?

 

http://opodolski.livejournal.com/4403.html

 

Олексій ПОДОЛЬСЬКИЙ

 


Теги статьи: Кравченко ЮрийГонгадзе

Дата и время 04 марта 2015 г., 13:35     Просмотры Просмотров: 4924
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Брыль и Кравченко подставили Украину
«У олигарха Порошенко, что мародерствует в нищей Украине, в западных СМИ наступил „звездный час“» — активист
Каса фіскалів на пломбах для касових апаратів

Луценко обвиняет Кучму в убийстве Гонгадзе
Испугался повестки: всплыли новые факты о загадочной смерти генерала Кравченко
«Пленки Мельниченко – операция ФСБ против Кучмы»: Луценко сделал сенсационное заявление

«Человек третьего тысячелетия». Как Луценко «сдал» СБУ активистов акции «Украина без Кучмы», - журналист
ГПУ жалуется, что Пукач мешает расследовать дело Гонгадзе
Власть могла заказать Гандзюк с целью подставить Садового — Речинский

’’Кучма заказал Гонгадзе’’: участники дела разоблачили экс-президента
В посольстве США напомнили, что убийства Шеремета, Гонгадзе и других журналистов нужно расследовать
Пукач снова побывает в суде

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.570639