АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Тетіївський латифундист незаконно забирає землі в місцевих громад

Тетіївський латифундист незаконно забирає землі в місцевих громад
Тетіївський латифундист незаконно забирає землі в місцевих громад

Український народ пройшов чергове випробування Майданом та довів свою спроможність і саме головне –  бажання і впевненість у розбудові незалежної та вільної від корупції держави. Ми звільнились від диктатора Януковича та його банди казнокрадів і впевнено, як нам здається, крокуємо по дорозі, яка веде до когорти цивілізованих європейських країн.Проте дається нам цей шлях важко, і в першу чергу це відбувається тому, що на місцях все ще залишаються тисячі представників армії «покращувачів», які підтримували режим Януковича, реалізовували  корупційні схеми та насильно заганяли рядових вчителів і лікарів до лав Партії Регіонів. Більшість із них продовжує перебувати на своїх посадах, сподіваючись на те, що українці забудуть та пробачать.

Нещодавно до редакції нашого сайту звернулась сільський голова села Кашперівка, що на Київщині, та розповіла про те, як місцевий олігарх, латифундист та депутат Київської обласної ради від Партії Регіонів Голуб Руслан Тарасович за сприяння як місцевої так і обласної влади забирає в незаконний спосіб землі, які по праву належать сільським громадам.

На прикладі села Кашперівка Степаненко Лариса Анатоліївна (сільський голова) розповіла про те, яким чином землі територіальних громад переходять у власність крупних землевласників:

“У 2002 році, коли проводилось розпаювання земель запасу Кашперівської сільської ради за межами населеного пункту, розпаювали усю можливу землю, крім одного поля – поля ім.М.Боємського. Назване це поле в честь загиблого воїна-афганця, нашого односельчанина. Воно має площу 71, 000 га. Не розпаювали його по тій причині, що в майбутньому планували закласти на цьому полі сільське кладовище, а також використати його для інших потреб села.

У 2010 році, коли я приступила до виконання своїх обов’язків,  цим полем розпоряджалась Тетіївська РДА. Договір оренди з 16 листопада 2010 року не був укладений із жодною організацією.

З 2011 року сільська рада, турбуючись про бюджет сільської громади, надіслала безліч листів із проханням укласти договір оренди з підприємцями та резервувати землю під сільське кладовище. Відповідь на один із таких листів ми отримали від Начальника Управління держкомзему в Тетіївському районі Київської області Головачук Лесі Петрівни, в якому зазначалось, що на сільську раду надати дозвіл на розробку проекту землеустрою на відведення земельної ділянки під кладовище  – неможливо, і що необхідно для цього створити комунальне підприємство.

У 2012 році ми створили комунальне підприємство «Господарочка – К» і вже 30.01 2013 року направили листи від нашого комунального підприємства. Проте начальник земельного відділу Тетіївського району надала нам чергову відписку, чим підтвердила своє небажання йти назустріч нам.

Зрозумівши, що нам ніколи не отримати цього поля, 19.07.2013 року сесія сільської ради вирішила розробити новий генеральний план села та внести земельну ділянку площею 71.000 га в межі населеного пункту”.

Хочу зазначити, що за ці роки поле засівалось «невідомими особами», збирався урожай, отримувались прибутки, тобто, відбувалось самовільне зайняття земельної ділянки, про що повідомлялося в районній газеті «Тетіївська земля» від 12 серпня 2014 року, а також прокуратурою Тетіївського району було відкрито кримінальне провадження по цьому факту.

З”ясувалося,  що самозахопленням цієї земельної ділянки займався підприємець-мільйонер  Голуб Руслан Тарасович.  Довідавшись, що земелька може відійти з-під його ніг, він швидкими темпами виготовив проект землеустрою і подав його на погодження славнозвісному начальнику держземагентства в Тетіївському районі Головачук Лесі Петрівні, яка швидесенько погодила йому цей проект 23.10.2014 року.

Як же тоді доручення віце-прем”єр-міністра Гройсмана В.Б. від 08.10.2014 року № 37732/0/1-14, де вказано, що з 15.10 2014 року впроваджується обов’язкове врахування позиції органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності?

Протягом останнього часу сільською радою було надіслано листи: голові держземагенства України Рудику С.Я., голові Київської ОДА Шандрі В.М., віце-прем”єр-міністру Гройсману В.Б., генеральному прокурору Яремі В.Г.

Шкода, що всі пишуть відписки, які їм надсилає Головачук Л.П. Ніхто не вивчає докорінно і ситуацію і інформацію.

P.S. Як з”ясувалося, Голуб Руслан Тарасович (нагадую, в минулому член Партії Регіонів, у 2013 році призначений Президентом України Януковичем В.Ф. головою Тетіївсьої РДА) виявив бажання взяти під власний  контроль Сквирську районну організацію ПП “Народний Фронт”. Як повідомили активісти партіїї в Тетіївському районі, Голуб Р.Т. зробив спробу поставити на посаду керівника партії “свою людину”, а саме, керівника одного з відділів своєї фірми “Так-Агро” Козлова Сергія Сергійовича. Проте активісти партійного осередку “Народного Фронту” запобігли спробі місцевих регіоналів змінити “політичну орієнтацію”. Зараз Голуб Руслан Тарасович разом з тим самим Козловим Сергієм Сергійовичем розбудовують на теренах Тетіївщини іншу партію – Аграрну. Про це місцевий латифундист не забарився повідомити насвоїй сторінці у Фейсбук, ось так колишні ідейні побратими Віктора Януковича “розсіюються” по різноманітних партіях, намагаючись стерти будь-які згадки про власний зв’язок з Партією Регіонів та злочинним кланом Януковича.

nikorupciji.org

Читайте также: Деньги на крови

 


Теги статьи: КоррупцияГолуб Руслан

Дата и время 06 марта 2015 г., 09:34     Просмотры Просмотров: 6411
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Виктор Бондик: аммиачные схемы трех президентов. Часть 1
Бумажные больничные листы заменят электронными: как это может работать
Коррупция в действии-2: как в Авангарде местные власти помогают мошенникам присваивать земли возле «Седьмого километра»

Погрязшие во взятках и бандитизме чиновники хотят превратить Киевское бюро судмедэкспертизы в коррупционную «кормушку»
Клан Вербы: экс-главу КДКА Днепропетровской области хотят видеть в прокуратуре
Коррупция и множественные нарушения: что происходит в медицинском образовании Украины

Тимошенко: «Я их уничтожу!»
Зеленский показал как бороться с коррупцией
Коррупция в Украине будет преодолена – Тимошенко

Стало известно, сколько денег теряет мировая экономика из-за коррупции
История украинки, которая борется с коррупцией
Сегодня мир отмечает Международный день борьбы с коррупцией

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.085706