АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Горілчаний скандал: Донька заступника Пшонки змовилась з офшорами кіпріотів у суді

Горілчаний скандал: Донька заступника Пшонки змовилась з офшорами кіпріотів у суді
Горілчаний скандал: Донька заступника Пшонки змовилась з офшорами кіпріотів у суді

У Господарському суді Києва слухається резонансна горілчана справа. Позивачем у справі виступає кіпрська офшорна компанія "Зафорпо Венчурс Лімітед", відповідачем - Міністерство економічного розвитку та торгівлі України та ТОВ "Істерн Беверідж Трейдінг".

У останньої кіпріоти намагаються відібрати право на торгові марки горілки - "Мірна" та "Арктика".

Судові спори тривають майже чотири місяці. З лютого 2019 року у справі було винесено 12 ухвал. Примітно, що усі без винятку судді відмовляли кіпріотам у визнанні за ними прав на ТМ. Більше того, жоден зі служителів Феміди не скасував, як вимагала офшорна компанія, реєстраційні свідоцтва "Істерн Беверідж Трейдінг" на згадані горілчані бренди. Жоден, окрім судді Оксани Блажівської. Остання своїми діями дає підстави сумніватися у неупередженості судді та її об’єктивності.

Аналіз ухвал, що були винесені Блажівською в рамках слухання справи, свідчить про неодноразові порушення суддею чинного законодавства.

По-перше, Блажівська стала першою з усіх українських суддів, котра задовольнила клопотання офшорних бізнесменів та застосувала до столичного виробника алкоголю обмежувальні заходи. По суті, вона заборонила власнику ТМ розпоряджатися своїми ж брендами до моменту винесення нею рішення по суті спору.

По-друге, Блажівська дозволила собі відмовити в залученні до участі у справі осіб, які мають безпосередні права на оскаржувані знаки для товарів та послуг. Хоча судді, як правило, залучають до участі в процесі в якості третіх осіб всі зацікавлені сторони, які мають відношення до предмету спору. 

По-третє, Блажівська прийняла нову редакцію позовної заяви "Зафорпо Венчурс Лімітед", хоча, на підставі п. 5 ч. 5 ст. 174 Господарського процесуального Кодексу України, повинна була б повернути документ. 

І наостанок - Блажівська дозволила собі прийняти нову редакцію позовної заяви "Зафорпо Венчурс Лімітед" без доказів належної сплати судового збору.

Зараз у судовому проваджені тимчасова перерва, пов’язана із роботою судових експертів. Розгляд справи буде продовжено після отримання висновку Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Цікавим видається факт, що суддя Блажівська не вперше потрапляє на шпальти ЗМІ з причин своєї вибірковості та необ’єктивності. Будучи донькою екс-заступника колишнього Генпрокурора Пшонки – Євгена Блажівського, суддя, вочевидь, звикла до вседозволеності та безкарності за хабарі.

А на користь таких аргументів говорить, зокрема, й невиправдано розкішний спосіб життя служительки Феміди. За даними декларації про доходи Блажівської за 2018 рік, вона володіє низкою ювелірних прикрас, коштовними іконами та витворами мистецтва, вартість яких не повідомила. Їздить суддя на джипі та має дві великі квартири у столиці, записані на доньку. На своїх банківських рахунках Блажівська зберігає 110 тис. грн, майже 6 тис у доларах, ще 400 тис. грн тримає у готівці. А решту статків суддя, судячи з усього, легалізує через аліменти від батька доньки. І ці суми сягають 18 тис. доларів, 18 тис. євро та 100 тис. грн.

Автор: Руслан Якушев


Теги статьи: ПшонкаБлаживский ЕвгенийБлажівський ЄвгенЗафорпо Венчурс ЛімітедБлаживская ОксанаІстерн Беверідж ТрейдінгофшориГорілкаМінекономрозвиткуОфшорСуд

Дата и время 28 мая 2019 г., 10:48     Просмотры Просмотров: 1386
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Трамп оскаржив у Верховному суді рішення про відкриття його податкових декларацій
Дело Фирташа все больше превращается в аналог "Игры престолов"
В детстве стрелял в голубей и избивал детей: подробности о самом молодом «пожизненнике» в Украине

“Суд” у Криму залишив під арештом шістьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір”
Суд Испании закрыл дело против Фирташа из-за отсутствия веских доводов
Бывшего главного налоговика Голой Пристани посадили на 5 лет за взятку

«Истец по вызову»: Регистрацию Вятровича нардепом заблокировали
В Италии пропагандист проиграл суд за слово «фашист» в адрес проукраинского деятеля
Такого еще не было: в Киеве отправили за решетку домашнего тирана

Председатель Волынского апелляционного суда Петр Филюк: недоброчестный
Коломойский нашел лазейку: адвокат объяснил скандальное решение суда по ПриватБанку
Суд обрав запобіжний захід активістам, які зірвали прес-конференцію сепаратиста Аксьонова

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 ноября 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.184751