АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Сім’я Кучинських вкрала у своїх працівників підприємство

Сім’я Кучинських вкрала у своїх працівників підприємство
Сім’я Кучинських вкрала у своїх працівників підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеське виробниче об’єднання "Хімчистка" було створено шляхом реорганізації Відкритого акціонерного товариства "Одеське виробниче об’єднання "Хімчистка" та є його повним правонаступником. Проте, в процесі реорганізації ВАТ було допущено чисельні порушення які призвели до усунення працівників ВАТ від участі в процесі приватизації та корпоратизації підприємства. Так, нинішнім керівником підприємства Кучинським Миколою Феліксовичем, за попередньою змовою із його родичами Кучинською Рітою Миколаївною, Кучинською Тетяною Миколаївною, Постриганьовим Євгеном Владиславовичем було вчинено дії, наслідком яких стало усунення працівників від участі в корпоратизації, придбанні акцій, та подальшій реорганізації підприємства, та розпорядженні майном. 
З метою заволодіння майном, яке перебувало на балансі підприємства вказані особи систематично підробляли протоколи загальних зборів та підписи співробітників підприємства. Маючи доступ до печатки підприємства, та маючи повноваження керівника, та представляючи підприємства у стосунках з реєстраторами Кучинський М.Ф. фактично заволодів підприємством та оборотними активами. Вказані дії були вчинені переважно з метою заволодіння нерухомим майном підприємства.
Раніше у підприємстві було 109 акціонерів, яких за допомогою залякування та примусу фактично позбавили права на участь в управлінні підприємства.
Як стало відомо, з метою остаточного заволодіння майном підприємства та безпосередньо підприємством, вказані вище особи з чисельними порушеннями вимог чинного законодавства склали протокол загальних зборів ВАТ ОВО "Хімчистка" від 02.07.2008 року, та підробили документи щодо повідомлення усіх акціонерів. Вказаним протоколом було прийнято рішення про реорганізацію ВАТ в ТОВ, учасниками якого стали виключно члени родини та особи близькі Кучинському М.Ф.
Так, раніше на балансі підприємства були нежитлові будівлі та споруди, які розташовані за юридичною адресою підприємства: вул. Дальницька, 45, в м. Одесі, проте на сьогоднішній день вказані споруди майже повність розпродані, а грошові кошти розподілені між Кучинським М.Ф. та його родичами, у зв’язку із чим підприємству нанесені збитки у розмірі понад 3 000000 грн.

Элита Евразии


Теги статьи: ОдессаКучинский

Дата и время 25 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1782
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Как легализовать рейдерство. История создания охранного агентства "Антикиллер"
«Беспредел» судей Одесского апелляционного суда не имеет предела
Под Одессой убили бизнесмена-турка ради $60 тысяч

В Одесі погрожують жертвам неадекватів котрі по-звірячому били перехожих
"Чего ты буянишь? Теперь тебя на передовую заберут", - одесситы успокаивают дебошира, задержанного полицией
Приходько рассказала, почему Лобода хочет петь в Одессе

Появилось видео кровавой бойни в Одессе
Стали известны имена людей, которые избивали прохожих в Одессе
Появились фото, как 5-минутный ураган затопил улицы Одессы и поломал деревья

В Одессе двое дебоширов жестоко избили прохожих арматурой
В Одессе двое молодчиков с арматурой на улице нападали на прохожих, есть пострадавшие
ГФС в Одесской области пресекла незаконный вывоз эндоскопа за €1 млн

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте