АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Можновладці, котрі керують по-старому, мають зібрати валізи та тікати з України

Можновладці, котрі керують по-старому, мають зібрати валізи та тікати з України
Можновладці, котрі керують по-старому, мають зібрати валізи та тікати з України

Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Полтавської області Віктор Галич, який кілька днів тому повернувся із зони АТО, де побував як волонтер, розповів про сухпайки, ситуацію у зоні АТО та відсутність в Україні реформ.

"Показують мені бійці сухпайки. Наш і російський. Наче нормальні пайки. Але у нашому навіть шматочка шоколаду не побачиш. Хоч в умовах військових дій для підтримки сил це необхідний продукт. А в російському лежить шоколадка, правда без маркування. Але на смак однозначно фірми "Рошен". А на Липецькій фабриці Порошенка випускають до 50 тонн шоколаду у день. То хто кого фінансує? Невже не можна нашим бійцям подарувати по шоколадці. Але ж бачте, власні бізнес-інтереси наших можновладців стоять вище за державні. Або із зони АТО з-під обстрілів хочуть виїхати жінки із дітьми. Але їх не пускають. Такий наказ. І в той же час сепаратисти легко опиняються на території, що контролюється українською владою. То що мешканці Донбасу будуть думати про Україну?", – розповідає Віктор Галич.

Говорить, зараз потрібні комунікатори, тобто ті, хто людей зможе об’єднати. Простий тест. Хочете призначити керівника середньої чи вищої ланок управління? Тоді пошліть його до натовпу людей і хай він спробує їм пояснити, скажімо, необхідність підвищення цін на газ. І якщо він зможе їм все розтолкувати і вони його не роздеруть, то оце новий керівник.

"Ви ж бачите, реформ немає і їх не буде. Один простий показник. Будь-якій реформі передує діалог із громадськістю. Збираєтеся робити реформу самоврядування, освіти, то повинні не вилазити із телевізора, газет. І кожен день буквально на пальцях показувати, що буде від реформи через місяць, через квартал, півроку і рік. Щоб це розумів кожен громадянин, тоді цю реформу підтримають. Зараз діалогу я не бачу. Показують прем’єра, перед котрим сидять п’ять журналістів і їм він на 4 питання відповідає 2 години. Послати б його у Англію. Там у парламенті за 2 години запитань до уряду, урядовці відповідають на 100 запитань. Там не просторікують, а говорять конкретно. А в нас говорять багато, але ні про що. Тобто просто запудрюють людям мізки. Якщо наші можновладці хочуть керувати по-старому, то мають швидше зібрати вілізи та тікати з України", – пояснює Галич.

gazeta.ua


Теги статьи: АТО

Дата и время 07 марта 2015 г., 09:23     Просмотры Просмотров: 1635
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Путин, прочитай или пусть тебе донесут - ты всех украинцев и мой личный враг!", - отец погибшего на Донбассе бойца Романа Селихова
Подорвали на мине: в сети показали погибшего на Донбассе бойца ВСУ
Боевики обстреляли КПВВ "Марьинка"

Стало известно имя второго погибшего от пули снайпера бойца ВСУ на Донбассе
Новые бои на Донбассе: террористы ’’Л/ДНР’’ понесли потери
Стали известны подробности боя под Крымским, в котором погибли двое украинских бойцов

На Донбассе подорвались двое украинских бойцов
Было всего 19 лет: показали фото трагически погибшего на Донбассе защитника Украины
В Минобороны подтвердили информацию о двух погибших военнослужащих ВСУ за минувшие сутки

Война за независимость: террористы пошли в атаку на Донбассе, есть потери
Минус 12: бойцы ОС жестко проучили террористов на Донбассе
Боевикам дали приказ не пропускать ОБСЕ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123459