АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: °C
Харьков: °C
Днепр: °C
Одесса: °C
Чернигов: °C
Сумы: °C
Львов: °C
Ужгород: °C
Луцк: °C
Ровно: °C

Збіґнєв Бжезинський: зброю Україні треба було надати ще рік тому

Збіґнєв Бжезинський: зброю Україні треба було надати ще рік тому
Збіґнєв Бжезинський: зброю Україні треба було надати ще рік тому

Один з головних стратегів «Холодної війни» запевняє, що все можно було вирішити ще ріе тому. Зупинивши агресію і урезнонівши Путіна.

На думку колишнього радника з національної безпеки президента США Джиммі Картера, нинішня адміністрація США не виконала двох важливих речей, що могли зупинити агресію на самому початку. Про це Патріоти України довідалися з повідомлення Голосу Америки.

Збіґнєв Бжезинський, колишній радник президента США, вважає, що рік тому треба було надати Україні зброю оборонного характеру і водночас запевнити Кремль, що Україна не приєднається до НАТО. Про це він заявив під час прес-конференції на тему «Європейської та міжнародної безпеки», яка відбулась у Вашингтоні.

«Я говорив на цю тему рік тому, коли криза тільки розпочалася. Я сказав: ми повинні надати Україні зброю оборонного характеру. Якщо ми не надамо її, то єдине що має зробити Путін – підвищити рівень насильства на один щабель і він переможе. Тому ми маємо надати українцям зброю оборонного характеру. Водночас, сказав я, треба запевнити росіян, що вільна, незалежна, європейська Україна не приєднається до НАТО.

Це росіяни розглядають як загрозу. Україна буде як Фінляндія – вільна, незалежна, європейська, але не буде членом Альянсу, – сказав радник з національної безпеки президента Джиммі Картера Збіґнєв Бжезинський.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: СШАОружие

Дата и время 07 марта 2015 г., 11:17     Просмотры Просмотров: 3212
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 апреля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071489