АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 10°C
Ровно: 11°C

Путін взбісився, коли Борис назвав його Х*йлом! – брат Нємцова

Путін взбісився, коли Борис назвав його Х*йлом! – брат Нємцова
Путін взбісився, коли Борис назвав його Х*йлом! – брат Нємцова

Причина  – не  одна, а  відразу  декілька.

Версії холоднокровного вбивства Бориса Нємцова в інтерв’ю «Радіо Свобода»   озвучив його двоюрідний брат, соціолог і політичний експерт Ігор Ейдман, повідомляють Патріоти України. «У мене є така версія: останньою краплею стало те, що Боря в одному з недавніх інтерв’ю назвав Путіна відомим нецензурним словом, яке я повторювати не буду.

Для таких людей, як Путін, з кримінальним мисленням, такі слова іноді навіть важливіше, ніж конкретні справи. Пахан не може дозволити, щоб його вербально гвалтували, в іншому випадку він перестає бути авторитетом і сам перетворюється на «опущеного». Йому треба терміново вживати якісь дії, щоб продемонструвати братві: ніхто тут не сміє щось проти нього варнякати. Коли Боря сказав це, у мене перша була думка (така ж, мабуть, як і у його мами, хоч я з нею не розмовляв з цього приводу) – його можуть убити.

Він виголосив саме те, що може цих людей (я маю на увазі нашу владу) привести до найбільш радикальних дій», – вважає Ейдман. За його словами, демонстративне вбивство Бориса в центрі Москви говорить про те, що, цілком ймовірно, таким чином президент Росії Володимир Путін дає сигнал населенню: кожен, хто підніме зараз бузу, буде просто знищений, винищений. «Друге. Борис, і він писав про це відкрито, останнім часом готував доповідь «Путін і війна». Це дуже важливий момент.

Тому що колишні доповіді – там про Путіна, які в нього яхти і т.д., скільки вони крадуть – це все для президента дурниця: народ у нас звик до корупції, до розкоші, в якій купаються чиновники, це особливо нікого не хвилює. Але тут є інший момент: збір інформації, яка викриває агресію, військові злочини Путіна в Україні. Путін же продовжує пудрити мізки всьому світу, стверджуючи, що не несе відповідальності за події в Україні.

Як кричав кишеньковий злодій у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна»: «Гаманець, гаманець … Який такий гаманець?»

Так і тут: «Війська, війська … Які війська? Ми тут нічого не вводимо … », – розповів брат Нємцова. Він вважає, що «Путіну було б дуже неприємно, якби він наступного разу десь почав говорити, що немає у нас ніяких військ в Україні, а який-небудь західний партнер по переговорах йому в ніс ткнув би книжкою Нємцова – де детально все викладено, які частини беруть участь у війні, може бути, навіть прізвища командирів». «Безумовно, для Путіна це в особистому і в політичному планах дуже небезпечна річ, не порівнянна з іншими доповідями, які робив Борис. І третя причина – прагматична.

У минулому році почалася, по суті, дивна війна з Україною, і нова «холодна війна» Росії з Заходом. А коли країна вплутується у війну, то завдання влади, завдання диктатора – перетворити її в єдиний військовий табір, який скріплений жорсткою дисципліною і страхом, щоб ніхто не посмів проти диктатора, проти ієрархії якось виступати.

Демонстративне вбивство Бориса в центрі Москви говорить про те, що, цілком ймовірно, таким чином Путін дає сигнал населенню: кожен, хто підніме зараз бузу, буде просто знищений, винищений. Йому потрібно тероризувати суспільство, заразити його страхом і згуртувати навколо свого трону», – зазначив Ейдман.

Нагадаємо, раніше  у  Чечні розказали, хто вбив Нємцова на замовлення Путіна.  Як стверджують кавказькі джерела,   усунення  опозиціонера  було   добре спланованим і  «працювали»  «професіонали».


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Немцов

Дата и время 07 марта 2015 г., 11:59     Просмотры Просмотров: 2077
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.190828