АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 15°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Для біженців зі Сходу України в Криму настав жорстокий «рускій мір»

Для біженців зі Сходу України в Криму настав жорстокий «рускій мір»
Для біженців зі Сходу України в Криму настав жорстокий «рускій мір»

Тим біженцям зі Сходу України, які опинилися в Криму, окупаційна російська влада повністю відмовляє в медичному обслуговуванні.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Причина відмови біженцям в медичному обслуговуванні досить таки банальна - у них відсутній якийсь поліс ОМС (обов’язкового медичного страхування), які ввела в Криму російська окупаційна влада.

Ось що розповіла керченська волонтерка Тамара Овчинікова про ситуацію з біженцями.

«Привозили дітей вночі на «швидкій» в лікарню з температурою 39. Нам кажуть - немає поліса, до побачення, лікуйтеся, як хочете. Тут у Керчі народилася дитина, на п’ятий день дитина захворів хворобою Боткіна. Ми пробігали весь день, щоб дитину покласти в лікарню. У нас ситуація жахлива, в плані, що людям лікуватися і працювати ніде», - повідомила Овчинікова.

Також біженцям окупанти не дають влаштується на роботу, так як для цього їм потрібен «трудовий патент»

«Відмовляють в роботі, так як потрібен патент. Нам з Сімферополя привезли список, що потрібно для патенту, сума патенту трохи більше 20 000 рублів. Люди не можуть його собі зробити», - розповіла волонтер з Керчі.

Також Овчинікову обурило, що іспит на знання російської мови коштує 5 500 рублів:

«За іспит російської мови у нас, російськомовних, брати 5 500 - це вже занадто!». 

Нагадаємо читачам «Преси України», що міське начальство Ялти закликало керівництво американської мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s повернутися в місто вже до швидкого початку туристичного і курортного сезону.

Ініціатором повернення McDonald’s в Ялту став «голова» міста Андрій Ростенко.

«Mcdonald’s користувався популярністю серед ялтинців. Я сподіваюся, що власник ресторану все-таки знайде можливість для реалізації тут цікавих і перспективних проектів. Хочеться, щоб це сталося вже до початку курортного сезону - будівля не повинна бути порожньою. У зв’язку з цим ми ще раз ініціюємо переговорний процес з власником", - розповів сьогодні Ростенко.

Він також підкреслив, що у будівлі ресторану є законний власник, а земельна ділянка знаходиться в оренді. При цьому будь-які заборгованості по орендній платі відсутні.

«До нас зверталися підприємці та фірми з приводу можливої купівлі цієї будівлі, але власники не готові обговорювати дане питання», - резюмував „глава” адміністрації міста Ялти.

«Преса України»


Теги статьи: беженцыКрым

Дата и время 07 марта 2015 г., 16:08     Просмотры Просмотров: 3770
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075941