АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 8°C
Днепр: 8°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 6°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Олексій Гончаренко з Блоку Петра Порошенка 4 роки тому відносив Одесу до Новоросії

Олексій Гончаренко з Блоку Петра Порошенка 4 роки тому відносив Одесу до Новоросії
Олексій Гончаренко з Блоку Петра Порошенка 4 роки тому відносив Одесу до Новоросії

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко ще 4 роки тому повідомив в інтерв’ю «Українській правді», що російська мова має бути другою державною, так як сама Україна досить штучно зшита.

Зазначимо, що починання в темі російської мови були втілені екс-мером міста Одеси регіоналом Олексієм Костусєвим, батьком Гончаренка.

«Те, що сьогодні в Одесі прийнята програма розвитку російської мови — я вважаю, абсолютно правильно. Зараз часто говорять — «ось, йде русифікація …». В Одесі 90 % людей російськомовні, але тільки 30 % учнів загальноосвітніх шкіл навчаються російською мовою. Потрібно ввести просту практику — дати можливість батькам самим визначати, якою мовою вони хочуть, щоб вчилися їхні діти», — наголошував Олексій Гончаренко.

Також, на слова журналіста щодо  знищення української мови через те, що батьки будуть віддавати їх на російську мову навчання, український політик відповів наступне: «Я з вами не згоден. Ви фактично говорите про насильницьку українізацію мільйонів людей. Одеса не була українським містом. Одеса створювалася як центр Новоросії, в якій були росіяни, греки, українці, євреї, болгари та інші. Російська мова завжди була в Одесі, вона не внесена туди звідкись переселенцями».

Додамо, як зазначив депутат, південа частина України – це Новоросія, яка має власну культуру та історію.

«Україна досить штучно зшита. Тому що Новоросія, південна частина, була пришита до центральної України, яка мала зовсім іншу культуру та історію», — зазначив він.

Підкреслимо, що ще 4 роки тому нардеп вважав, що становлення російської мови другою державною призвело би до більш заспокійливого життя на Україні.

«Я вважаю, що на регіональному рівні сьогодні зроблено практично все можливе щодо російської мови. На рівні країни — так, моя точка зору, що російська мова повинна бути другою державною. Вважаю, що рано чи пізно це станеться. Хотів би, щоб це зробила «Партія регіонів». Більше того, я вас запевняю, що ми з вами це застанемо, що призведе до того, що життя в Україні заспокоїться», — підвів підсумки політичний порошенківський перевертень Гончаренко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Національне бюро розслідувань України


Теги статьи: Гончаренко Алексей

Дата и время 07 марта 2015 г., 16:12     Просмотры Просмотров: 3547
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051326