АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 20°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Економіст: Долар зараз не мав би бути дорожчим за 15 гривень

Економіст: Долар зараз не мав би бути дорожчим за 15 гривень
Економіст: Долар зараз не мав би бути дорожчим за 15 гривень

І президент, і прем’єр-міністр мають рацію. Теоретично можна опустити ціну долара до 21 гривні і навіть нижче. Економічні підстави для цього є.

Гривні вже нема ні у населення, ні у держави, тобто наразі є дефіцит гривні, і вона має бути дорожчою. Але це суто в економічному плані. Про це каже економіст, голова Чернівецького осередку Європейських студій Володимир Козменко.

- Прем’єр же цілком резонно сумнівається в такому поліпшенні курсу гривні тому, що існують ще політичні та психологічні фактори поведінки гравців на валютному ринку. Банки, вуличні міняйли, населення накупували доларів по 30 гривень і більше і їм невигідно продавати дешевше. Крім того, військові проблеми і постійні заяви про проведення реформ викликають у людей очікування подальшої нестабільності на грошовому ринку. Долари та євро будуть притримувати з надією потім продати дорожче. Щодо індексу біг-мака, то він не є науково достовірним, бо під час його визначення, не всі фактори беруть до уваги, але певні тенденції він відображає досить правильно. Переконаний, долар зараз не мав би бути дорожчим за 15 гривень, - додає експерт.

vidido.ua


Теги статьи: Курс доллараДолларВалюта

Дата и время 07 марта 2015 г., 19:59     Просмотры Просмотров: 3392
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Распустит ли Зеленский Раду?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.160515