АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 5°C
Днепр: 5°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Стало відомо, хто «злив» кілерів, які вбили Нємцова: у Кремлі росте напруження

Стало відомо, хто «злив» кілерів, які вбили Нємцова: у Кремлі росте напруження
Стало відомо, хто «злив» кілерів, які вбили Нємцова: у Кремлі росте напруження

Ватажок адміністрації Кадирова на прізвисько «Лорд» (Магомед Даудов) злив кілерів Адама Делімханова.

Ці дані надійшли з Чечні навздогін до новини про «зачистку» Даудова кадировськими псами з ключових постів в банді «МВС ЧР», повідомляють Патріоти України з посиланням на   Кавказ-центр. Тепер, судячи з усього, «Лорд» взявся топити Адама Делімханова, здавши його кілерів. «Лорд» як високопоставлений член банди, не міг не бути в курсі про проведений захід щодо усунення Нємцова.

По Інгушетії йдуть арешти всіх причетних до вбивства Нємцова. Не виключено, що «Лорд» здав кілерів Евкурову, який давно точив зуб на Кадирова, щоб помститися за приниження і образу. Вже заарештований заступник ватажка банди «Північ» Заур Дадаєв і його родич Губашев. А також ще 2 людини – в тому числі брат Губашева. На чолі банди «Північ» вартує молодший брат Адама Делімханова, що саме по собі є прямим доказом і явно вказує на формального замовника вбивства. Але будь-якому мало-мальськи обізнаній людині очевидно, що Адам Делімханов ніколи з власної ініціативи не взявся б за організацію демонстративного вбивства видного опозиціонера біля стін Кремля. Делімханов відомий як особистий кат Кадирова і його двоюрідний брат.

Тобто за ним стоїть сам Кадиров, а хто стоїть за Кадировим пояснювати не треба. Злив кілерів Делімханова «Лорд», який  вбиває відразу кількох зайців. Топить Делімханова, який неминуче потягне за собою Кадирова, і якщо почнуться арешти, він як один з «керівників республіки», підніме всі компромати на рідню і наближених до Кадирова. Для того, хто знайомий з чеченськими реаліями очевидно, що «Лорд» діє не самостійно. У нього явний «дах» в Москві. Як втім і сам Кадиров, якого кришує особисто Путін. Сформована ситуація досить цікава. Арешти кілерів і масовані витоки в ЗМІ різко звужують Путіну можливості для маневру.

Хтось явно обмежує можливості ватажка Кремля. З Делімхановим, а значить і з Кадировим, треба буде щось робити. Питання в тому, що … ?! Крім того, якщо Дадаєв дійсно вбив Нємцова, то вся ця історія без жодних сумнівів вказує на серйозне протистояння в найближчому оточенні Путіна. Нагадаємо, раніше чеченські ЗМІ  писали,  що у  Путіна буде новий Кадиров: позивний «Лорд». Так  що «топить» він  нинішнього  главу Чечні не  просто так,  а  щоб  зайняти його  місце.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Немцов

Дата и время 08 марта 2015 г., 14:11     Просмотры Просмотров: 2577
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097581