АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 26°C
Днепр: 29°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 25°C
Львов: 18°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Андрій Макаревич виступив у Києві і представив власну збірку казок

Андрій Макаревич виступив у Києві і представив власну збірку казок
Андрій Макаревич виступив у Києві і представив власну збірку казок

У п’ятницю, 6 березня в київському Жовтневому палаці виступив Андрій Макаревич разом зі своїм джазовим тріо, повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.

Артиста зустріли просто божевільними оваціями, які тривали кілька хвилин – відразу стало ясно, що Макаревича  Київ поважає і по артисту неабияк тут занудьгували. Це відзначив і він сам, коли вибачився за відсутність у столиці України торік через проблеми зі здоров’ям. Першим ділом Макаревич розповів про своє прохання – допомогти в закупівлі гігієнічних засобів дітям, які постраждали через бойові дії на Донбасі.

Для цієї мети в залі була встановлена немаленька прозора коробочка, заповнити грошима яку музикант попросив усіх присутніх. Але до середини виступу купюри покрили лише її дно. “Машиніст” не розгубився і призупинив виступ, попросивши дозволу покинути сцену: “Я ненадовго залишу вас з джазовим тріо. Сподіваюся, що коли я повернуся, то в коробочці стане істотно більше грошей”, – сказав артист. Відразу після цього до місця збору грошей утворилися дві величезні черги. Одна – уздовж сцени, інша – в проході. За 10 хвилин коробка була заповнена на третину. Цікавий момент, що в створенні цього “боксу” Макаревичу допомагав його давній київський друг – бізнесмен Олександр Меламуд, який сидів на концерті в кутку сцени. Що стосується репертуару, то співав  Макаревич в основному про любов – до речі, не тільки свої, але і популярні джазові композиції. Було навіть кілька блатних пісень.

Щодо однієї з них він пожартував: “Коли показав її текст знайомому поетові, він мені відповів, що “таке не могла написати людина, тільки народ “. Допомагав артисту в Києві і акапельний секстет: “Коли я їх почув вперше, то відразу зрозумів, що хочу з ними “замутити щось спільне”. Але мені здалося, що вони відмовляться, адже не можна порівнювати мої і їхні голоси. Але зараз вони мені активно допомагають, в тому числі і з записом пластинок”, – зізнався Макаревич. Між піснями Макаревич практично не спілкувався, а якщо і говорив, то більше про свої пісні і їх історії. Наприклад, про те, що одна з виконаних ним пісень була улюбленою у його батька. Тему політики артист не піднімав взагалі.

Прощаючись, музикант сказав, що акція з коробкою пройде в Одесі та інших українських містах, але він сподівається, що “наступного разу вона вже не знадобиться”. До речі,6 березня, на київському концерті відбулася презентація його дитячої книги – збірки “Казки”. Видання, що вийшло українською та російською мовами, вартістю 100 грн розмели. Через кілька хвилин після закінчення виступу купити книгу вже  було  неможливо. 


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Макаревич

Дата и время 08 марта 2015 г., 14:31     Просмотры Просмотров: 1983
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 августа 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061743