АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 10°C
Львов: 9°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 8°C
Ровно: 7°C

Експерти розповіли, яким буде курс долара після кредиту МВФ

Експерти розповіли, яким буде курс долара після кредиту МВФ
Експерти розповіли, яким буде курс долара після кредиту МВФ

Після виділення кредиту МВФ курс долара в Україні становитиме 23-25 гривень, а не 20-22 гривні, як раніше обіцяла глава Нацбанку Валерія Гонтарєва. Такий прогноз Корреспондент.net надали аналітики інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB.

За їх словами, теоретично гривню можна "посадити" на короткий термін ще до виділення кредиту Фондом в зону 20-22 гривень за долар.

Для цього НБУ може використовувати арсенал монетарного характеру, в тому числі підвищення облікової ставки до 30% для зв’язування гривневої ліквідності, а також квазіадміністративне регулювання ринку через індивідуальний підхід до визначення відповідності покупця валюти вимогам Нацбанку.

Однак утримувати курс на рівні 20-22 гривень за долар без грошей Фонду довго не можливо.

Але в той же час, як відзначають аналітики, кредит МВФ - це "тимчасова подушка безпеки" для України, поки не працює економіка країни і не відновилися потоки інвестицій та експорту. "Якщо економіка, підточувана військовими діями, необгрунтовано високими бюджетними витратами, відсутністю реформ не буде працювати, кредит буде лише перепочинком перед черговою девальвацією. Тому, в своїх оцінках дотримуємося курсу 23-25 гривень за долар як орієнтир при поточних вступних", - повідомили експерти .

Нагадаємо, Верховна рада України 2 березня розглянула низку урядових законопроектів щодо внесення змін до держбюджету на 2015 рік. Це було необхідною умовою надання країні розширеного кредитування з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ).

http://www.coruption.net/


Теги статьи: Курс доллараДолларМВФ

Дата и время 08 марта 2015 г., 15:13     Просмотры Просмотров: 5754
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.154237