АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 17°C
Днепр: 16°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 16°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Кадиров наказав ліквідувати всіх, хто причетний до вбивства Нємцова

Кадиров наказав ліквідувати всіх, хто причетний до вбивства Нємцова
Кадиров наказав ліквідувати всіх, хто причетний до вбивства Нємцова

Дуже багато чуток гуляє по Чечні. Кажуть, що Кадиров наказав терміново ліквідувати всіх,  хто може щось сказати по темі вбивства Нємцова,  пише чеченське видання  Кавказ-Центр, яке активно   моніторить цю  тему, передають Патріоти України.

За  даними видання, є  інформація,  що в Джохарі вбиті не 1.  а 2 людини, причетні до вбивства Нємцова. Альфа ФСБ з’явилася в Джохарі без відома Кадирова.  Це може  свідчити про те, що в республіці почалася «зачистка»  з можливою  зміною влади.  Так ватажок банди «Шалінський РВВС» Руслан Ірезіев, про який КЦ писав у минулому році, затриманий за перевезення наркотиків і звільнений з поста. Стосовно нього розпочато «попереднє розслідування». Замість Ірезієва на посаду ватажка «Шалінського РВВС» поставлений двоюрідний брат Магомеда Даудова (кличка «Лорд»). Поставив його на цю посаду сам «Лорд», який очолює «адміністрацію» Кадирова.

Деякі джерела пов’язують арешт Ірезієва з недавнім спектаклем про «300 наркоманів» за участю Кадирова. Тим часом Ірезієв, судячи з усього, потрапив під ковпак Даудова набагато раніше. Це вже другий випадок, коли «Лорд» опускає кадировських призначенців. Нещодавно «Лорд» усунув іншого «начальника РВВС» – Курчлоєвського району – Хамзата Едільгірієва, витягнувши його прямо з ліжка з третьою дружиною, в трусах і побивши до напівсмерті. Після показової розправи в спальні, Даудов відвіз Едільгірієва на свою секретну базу на околиці Гельдигена.

Замість призначенця Кадирова «Лорд» поставив на чолі банди «Курчлоєвський РВВС» свого протеже, начальника «ГІБДД Шалінського району», з родиною якого його пов’язують вельми «тісні» відносини. Близько місяць тому Даудов змістив ще одного кадировця в банді «УСБ МВС по ЧР» і поставив на чолі свого колишнього зама і брата дружини, Сергія по кличці «Розвідник». Тепер у ранзі ватажка «УСБ» Сергій займається прослуховуванням всіх родичів і наближених до Кадирова людей, «виявляючи ворогів», а насправді збирає компромат, який буде задіяний в разі зміщення Кадирова. Всі ці події, а також виток інформації з оточення «Лорда», викликають у Чечні активні чутки про можливі кадрові перестановки.

Кадирову пророкують посаду радника Путіна «по ПКФО» або «повпреда в ПКФО» замість Меликова, який повинен змінити Абдулатіпова в Дагестані. Абдулатіпова, нібито, можуть призначити міністром «міністерства у справах національностей», яке планується відновити. Місце Кадирова займе «Лорд», про що вже відкрито говорить у кулуарах кадирівський прес-секретар, старий стукач ФСБ ще з радянських часів, Альва Карімов. На додаток до цього зазначимо, що останнім часом Кадиров ходить пониклим і явно стурбованим, про це вже говорять по всій Чечні. Деякі пов’язують це з майбутньою черговою відставкою Суркова.

При цьому всі відзначають, що єдиною людиною в оточенні Кадирова, хто постійно сяє від радості є  «Лорд».


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: КадыровНемцов

Дата и время 08 марта 2015 г., 15:17     Просмотры Просмотров: 2845
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
25 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072949