АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 27°C
Днепр: 28°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 26°C
Львов: 23°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Київ назвав умову діалогу з представниками Донбасу, – МЗС

Київ назвав умову діалогу з представниками Донбасу, – МЗС
Київ назвав умову діалогу з представниками Донбасу, – МЗС

Київ назвав умову діалогу з представниками Донбасу. Зокрема, українська сторона готова розмовляти, однак не з польовими командирами, а з тими представниками, яких на виборах обере регіон. Проте зазначається, що вибори на контрольованій бойовиками території можуть пройти лише після відведення звідти військ та озброєнь.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко.

Новину своїм читачам передає «Преса України».

«Ми розуміємо, що в теперішній ситуації існує необхідність «зшити» Україну, від якої відривають шматки наші сусіди, і ми готові йти назустріч, враховувати думку місцевого населення цих регіонів. Але ми не можемо і не будемо розмовляти з польовими командирами. Для цього є вибори і той, хто буде обраний, представлятиме регіон і буде брати участь у подальшому політичному процесі. А підсовувати якихось російських громадян або найманців і робити з них лідерів Донецька і Луганська – це несправедливо», – наголосив Вадим Пристайко. 

Зокрема, як зауважує заступник міністра закордонних справ України, вибори на території, що наразі підконтрольна бойовикам, можуть пройти лише після відведення звідти озброєнь та військ. Крім того, цей факт відведення повинен бути зафіксований ОБСЄ. 

Нагадаємо, раніше сепаратисти заявили, що вже завершили відведення свого важкого озброєння. Проте українські військові стверджують, що насправді ж бойовики просто перегруповують свої сили, щоб потім знову завдати нових ударів. 

Крім того, ватажки «ДНР» та «ЛНР» все частіше заявляють про те, що українська влада повинна фінансувати підконтрольні бойовиками території та здійснювати всі соціальні виплати, які передбачені законодавством України. 

Водночас влада України наголошує, що не буде скеровувати гроші туди, де не може їх проконтролювати.

http://uapress.info/


Теги статьи: СепаратистыДонбас

Дата и время 08 марта 2015 г., 17:16     Просмотры Просмотров: 2935
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.664013