АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 6°C
Днепр: 5°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 6°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Хомутиннік хоче підсидіти Тимошенко, Ляшка і Садового

Хомутиннік хоче підсидіти Тимошенко, Ляшка і Садового
Хомутиннік хоче підсидіти Тимошенко, Ляшка і Садового

В парламенті виникла нова депутатська група. Це той же розпущений «Економічний розвиток», але з більш претензійною назвою «Відродження».

Коли Віталій Хомутиннік розпустив свою депутатську групу "Економічний розвиток", "ДС" припускала, що причина цього - у низці невдач, які переслідують депутата. Простіше кажучи, він втратив увесь вплив на митниці та в податковій. Проте без власної групи Хомутиннік побув лише день. Сьогодні в Раді було оголошено про створення "Відродження", до складу якого увійшли 22 депутати, а заступниками молодого екс-"регіонала" стали Віктор Бондар, якого вважають людиною очільника Дніпропетровщини Ігоря Коломойського, та Валерій Писаренко. Цей харківський мажоритарник вважається близьким до Андрія Портнова і не лише. Його пов’язують давні ділові стосунки зі Святославом Олійником, заступником Коломойського в ОДА.

Мрії "Відродження" про "золоту акцію", яка знадобиться членам коаліції, не здійсняться. І підсидіти "Самопоміч", "радикалів" і "Батьківщину" не вдасться - не вистачить штиків

Однак говорити, що "Відродження" Хомутинніка - ще один проект Ігоря Валерійовича неправильно. Через цю депутатську групу голова Дніпропетровщини зможе вирішувати деякі свої питання. Але проблема в тому, що репутація Хомутинніка і Ко добряче підмочена співпрацею з режимом Януковича, через що чисельно ця група розширятися не зможе. А, отже, мрії "Відродження" про "золоту акцію", яка знадобиться членам коаліції, не здійсняться. І підсидіти "Самопоміч", "радикалів" і "Батьківщину" не вдасться. Не вистачить штиків.   

Але окрім спроб повернути лобістський вплив в парламенті, схоже, "Відродження" стане ще й проектом на місцевих виборах. Партія з такою назвою була створена ще Георгієм Кірпою, останнім її головою є інший залізничник, Віктор Остапчук, колега Хомутинніка по депутатській групі. Таким чином з великою долею вірогідності можна припустити, що "Відродження" висуне своїх кандидатів у цілій низці регіонів, матиме партія і своїх мажоритарників. Особливо у центральних та східних регіонах. Цим походом на вибори "Відродження" може бути цікавим владі, оскільки чим більше конкурентів у всіляких "Опозиційних блоків", тим меншим буде їхнє представництво у місцевих радах.

Нині взагалі досить пізнавально спостерігати за появою нових проектів і за постанням із небуття старих. Боротьба за мандати у місцевих радах обіцяє бути дуже жорсткою, адже після децентралізації саме там буде найцікавіше. Тому олігархи вже почали купляти собі партії, популярних регіональних діячів, змінюють назви депутатських груп у парламенті, аби таким чином розкручувати свої проекти.

http://coruption.net


Теги статьи: ХомутынникХомутинникВиталий Хомутынник

Дата и время 08 марта 2015 г., 17:57     Просмотры Просмотров: 3741
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Российские железнодорожные операторы уходят из Украины
У соратника Хомутынника появится свой «Малыш»
Al Jazeera: Фукс угрожал американскому бизнесмену и загремел в громкий скандал

Павел Фукс – серьезная проблема для Хомутынника и Иванчука
Продвигали Россию? Фукс и компания попали на карандаш ФБР
Дмитрий Гордон: За что российский олигарх Фукс попал под американские санкции

Журналист рассказал, за что Фукса задержали в Мексике
Нардеп Виталий Хомутынник арендовал дом под Киевом у профсоюза таможенников
Гулянка: стало известно, куда летели Фукс и компания

Задержание Фукса в Мексике: в самолете с олигархом засветился еще один одиозный нардеп
Очередная махинация Фукса: как одиозный олигарх кинул Украину на миллионы
Экс-регионал Дмитрий Святаш в очередной раз уличен в сепаратизме и попытках раскола страны

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.162955