АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Син Азарова подарував своєму другу Пивоварову фірму напередодні введення санкцій ЄС

Син Азарова подарував своєму другу Пивоварову фірму напередодні введення санкцій ЄС
Син Азарова подарував своєму другу Пивоварову фірму напередодні введення санкцій ЄС

Факт подарунку Олексієм Азаровим своїх активів був виявлений австрійськими слідчими, про що повідомляє прес-агенство АРА (республіка Австрія). Новину передає «Преса України».

Син Азарова зробив такий щедрий подарунок до того, як були введені санкції Європейського Союзу щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Зокрема, у повідомленні вище згаданого агентства говориться: "Слідство вказує, серед іншого, на подарунок, якого не торкнулися санкції щодо заморожування активів Азарова в Австрії. За кілька годин до втечі Віктора Януковича з Києва 21 лютого 2014 Олексій Азаров подарував компанію "Garda" своєму українському другові П."

Під другом П., за інформацією агентства, мається на увазі Костянтин Пивоваров, що вдалося встановити, завдяки виписці з австрійського бізнес-реєстру. Як відомо, Пивоваров – це екс-заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва України.

Варто відмітити, що "Garda" є великою компанією: у 2013 році її австрійські активи принесли прибуток в розмірі більше 30 млн. євро, вона об’єднала низку фірм в Італії, Україні, Росії.

Протягом декількох місяців у прокураторі Відня підозрювали, що «подарунок» був зроблений фіктивно. Проте згодом прокурори відмовилися від такої версії. Водночас це не скасовує інших підозр стосовно власності сім’ї Азарових, з приводу чого київські і віденські правоохоронці організовували декілька спільних зустрічей.

Напередодні ЗМІ повідомляли, що ЄС зняв санкції з Олексія Азарова.

http://uapress.info/


Теги статьи: Алексей АзаровПивоварский Андрей

Дата и время 08 марта 2015 г., 23:56     Просмотры Просмотров: 3555
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
24 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.700877