АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 9°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Працюють як раби - по 17 годин, але бояться втратити роботу

Працюють як раби - по 17 годин, але бояться втратити роботу
Працюють як раби - по 17 годин, але бояться втратити роботу

Цими днями до репортерів "Нововолинська ділового" звернувся молодий гірник, чий родич працює у новому забійному цеху біля другої шахти. Це підрозділ агропромислової групи, відомої під торговою маркою "Пан Курчак". Умови праці там каторжні, каже читач. 

Ось його лист:
"Я  хочу звернути вашу увагу на рабську роботу на підприємстві "Пан Курчак". Люди працюють по 17 годин. Зігнали дві зміни в одну — і працюють 17 годин. Не звільняються, бо що далі, куди подітися? Будь ласка, інформацію розкажіть громадськості. Можливо, якось по-правовому можна це вирішити. Як і куди звернутися з перевіркою? Допоможіть". 

Ми поспілкувалися ще й телефоном, з’ясувалося: родич шахтаря пішов на роботу о 4-й ранку, після зміни похапцем пообідав, покуняв — і за дві-три години знову став до роботи. Аж до 22-ї години.

Така каторга, жаліється він, триває вже два тижні поспіль. Але більшість працівників — із села, дорожать і такою роботою, тому мовчать. Хіба вдома можуть поскаржитись...

До речі, родич шахтаря на контакт із нами так і не вийшов, навіть за умови цілковитої анонімності. Залякані вони там такі? Чи самі себе залякали?

                 http://vidomosti-ua.com/photo/original-1289217236.JPG

Того ж самого дня на сайті агропромгрупи "Пан Курчак" з’явилася рекламна інформація:

"Завдяки відкриттю високотехнологічного забійного комплексу в Нововолинську, який належить ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», що входить в Агропромгрупу «Пан Курчак», займатися вирощуванням курчат стане вигідно. Адже він удвічі потужніший за нині діючий та розрахований на забій 17 мільйонів голів птиці на рік.
Потужний комплекс у Нововолинську дотримується міжнародних стандартів і гарантує європейський рівень якості. 
Загалом ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» планує цьогоріч виготовити та реалізувати понад 34 тисячі тонн продукції курчати-бройлера. Це на 71% більше, ніж у 2014-у".


                                                           

Із цієї інформації стало зрозуміло, що працювати без передишки по 17 годин тут незабаром стане нормою. Буде ударна рабська праця за міжнародними стандартами!

Шановні робітники, вирішити "по-правовому" можуть і  прокуратура,  і  управління праці та соціального захисту  (там цілий відділ є задля захисту прав працівників, охорони праці, перевірки колективних договорів).

Є також у Нововолинську представник державної інспекції з питань праці. Він має кабінет у будівлі міськради, варто звернутись туди. Або одразу до територіальної держінспекції у Волинській області:
Начальник ТДІзПП у Волинській обл. Бондарчук Юрій Теофілович (0332) 77-72-06
вул. Прогресу, 7, Луцьк, 43025.
3_volynska@ukr.net


https://www.facebook.com/TDIzPPVolyn

А ще така порада: створіть чимшвидше на підприємстві профспілку. Оберіть собі чесного і бойового лідера. І раду трудового колективу (це ж навіть внески здавати не треба, тільки протокол напишіть).

Непродажні ватажки ради трудового колективу та профспілкової організації захистять вас від адміністративної сваволі. Але ви й самі не мовчіть, як ті обскубані кури...


Наталя Камишникова    

Довідково. Контролює агропромгрупу народний депутат Сергій Мартиняк, якого неспроста називають курячим олігархом. 

До свого депутатства Мартиняк був головою ТзОВ «Агропромислова група «Пан Курчак». Він є співзасновником ТОВ «Полтрекс», ТОВ «Птахокомплекс «Губин», ТОВ «Агідель» та ТОВ «Джерела». Ці чотири фірми й заснували ТзОВ «Агропромислова група «Пан Курчак». 

http://vip.volyn.ua/sites/default/files/u1225/porushen_martyniak_1.jpg
Раби можуть поскаржитись і  рабовласнику  депутату...

Загальний внесок до статутних фондів чотирьох ТОВ становить 130 мільйонів 782 тисячі 384,37 гривень (ТОВ «Полтрекс» — 400 000 грн., ТОВ «Птахокомплекс «Губин» — 92 312 119.26 грн., ТОВ «Агідель» — 1 160 565 грн., ТОВ «Джерела» - 36 909 700.11 грн.).


Також Сергій Мартиняк є співзасновником ПП «Західна Аграрна Компанія» (розмір внеску до статутного фонду: 19 112 240.50 грн.), ТОВ «Віра-1» (розмір внеску: 12 560 800 грн.) та ТОВ «Українські торгівельні мережі» (розмір внеску: 660 485.20 грн.).

Зараз до складу ТзОВ «Агропромислова група «Пан Курчак» входять: ПП "Західна аграрна компанія»  — вирощування зернових та технічних культур; ТзОВ «Агротехніка»  — виробництво і реалізація комбікормів; ТзОВ «Агідель»  — утримання батьківського стада, інкубація курчат-бройлерів; ТзОВ «Птахокомплекс «Губин»  — вирощування курчат-бройлерів, виробництво м´яса птиці; ТзОВ «Віра-1»  — вирощування свиней; ТзОВ «ВМП»  — високотехнологічна переробка м´яса свинини, виробництво ковбасної продукції і копченостей, охолодженої свинини і субпродуктів; ТзОВ «Українські торгівельні мережі»  — мережа фірмових магазинів «М´ясна точка».

                                  http://vip.volyn.ua/sites/default/files/u16/DSC_7718.JPG
Мільярдер Мартиняк з ранку до ночі вболіває за народ у парламенті. На цьому фото він поряд із іншим волинським нардепом-мільярдером Єремеєвим… 


А це волонтер Андрій Рязанов готує до публічного покарання "тушку" нардепа Мартиняка. Головне — не боятися!.. 

http://ndilo.com.ua/


Теги статьи: Пан Курчак

Дата и время 09 марта 2015 г., 15:29     Просмотры Просмотров: 7111
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.283279