АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 13°C
Львов: 15°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Суддівське свавілля добігає кінця

Суддівське свавілля добігає кінця
Суддівське свавілля добігає кінця

Українська судова система досі не може виконувати своє пряме призначення: забезпечувати винесення справедливих рішень у цивільних і кримінальних справах

Сюжет Іллі Березенка для "Телеекспресу" на Еспресо.TV.

Деякі судді й досі виносять абсурдні рішення на користь рейдерів і корупціонерів, а звичайні громадяни не можуть домогтися справедливості. Проте генеральна прокуратура вже подала прохання до верховної ради, щоб засудити 14 суддів, серед яких є ім’я нашого сьогоднішнього антигероя — Сергія Вовка, судді, котрий вже давно виносить  абсолютно абсурдні рішення у своїх інтересах.

Нагадаємо, що саме цей суддя свого часу виніс обвинувальний вирок чинному голові фракції Блок Петра Порошенко Юрію Луценко та два роки тому позбавив житла на Печерську київську вчительку Ніну Москаленко. Обидва випадки набули неаби якого розголосу, але ж ніяк не позначились на кар’єрі "неупередженого" судді.

Ще однією жертвою вишуканої махінації  стала Юлія Рудакова — за рішенням печерського суду і особисто пана Вовка, її заочно позбавили законного права власності на квартиру і авто. Підставою для цього нібито стала усна домовленість. Тобто у законного власника житла, в котрого наявні усі  нотаріально завірені документи щодо його придбання, оплати житлово-комунальних послуг і навіть проведення ремонту, відібрали майно на основі якогось усного договору

Пані Рудакова звернулась до апеляційного суду задля відновлення справедливості. Ще першого грудня пройшло слухання, на якому суд запросив додаткових доказів на користь позивача, проте за цим ховалось звичайне бажання взяти паузу. Сьогодні, 26 січня, засідання мало отримати свій логічний кінець, проте не так сталося, як бажалося — суддя взяв самовідвід і покинув розгляд справи буцімто через тиск з боку громадських наглядачів.

Потерпіла позивачка від ще однієї паузи не в захваті.

Представник пані Юлії стверджує, що факт затягування процесу свідчить про настороженість суддів, котрі відчувають вже громадський контроль і близькість змін у системі судової влади.

Так чи інакше, сам факт ініціювання у Верховній раді створення законопроекту щодо зняття депутатської і суддівської недоторканості прозоро натякає, що найближчим часом абсурдні та явно корумповані рішення суддів будуть мати свої для них наслідки. Проте до цього ще треба дожити, а  такі потерпілі, як пані Рудакова до сих пір страждають від бюрократії та суддівського свавілля.

 


Теги статьи: Апелляционный суд

Дата и время 09 марта 2015 г., 19:00     Просмотры Просмотров: 3218
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068589