АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 13°C
Львов: 15°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

У Ахметова заявляють, що "Укртелеком" приватизований законно

У Ахметова заявляють, що "Укртелеком" приватизований законно
У Ахметова заявляють, що "Укртелеком" приватизований законно

"СКМ", підконтрольна найбагатшому українцю Ринату Ахметову, запевнила, що діяла у правовому полі під час приватизації "Укртелекому".

Про це пише "Дело".

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з приватизації вирішила перевірити передачу в приватні руку найбільших підприємств країни.

Серед них "Укррудпром", "Укртелеком", "Київенерго", Київський водоканал, а також всі облгази і обленерго, Одеський припортовий завод, всі морські порти, підприємства агропромислового комплексу і землі Академії наук.

У 2010 році "Укртелеком" на приватизаційному конкурсі придбав за номінальною вартістю єдиний учасник - австрійська компанія EPIC. Тоді Україну очолював Віктор Янукович, який втік в Російську Федерацію в минулому році.

Потім EPIC перепродала цей актив СКМ, якою володіє донецький мільярдер Ринат Ахметов.

В "Систем Кепітал Менеджмент" виданню заявили, що придбали монополіста фіксованого зв’язку з "других рук".

"Компанія СКМ не приватизувала ПАТ "Укртелеком", а купувала у законного власника, а значить, є добросовісним набувачем", - зазначили в прес-службі.

У СКМ підкреслили, що неухильно "виконують всі зобов’язання, прописані в приватизаційному договорі". Компанія заявила про свою готовність співпрацювати з офіційними представниками держави щодо виконання приватизаційних зобов’язань.

"Однак, хотілося б звернути увагу на відсутність будь-яких зауважень з боку Фонду держмайна як сторони приватизаційного договору", - зазначили в прес-службі керуючої компанії Рината Ахметова.

Згідно з приватизаційним зобов’язаннями, "Укртелеком" повинен був побудувати і передати у державну власність урядову мережу спеціального призначення.

Оператор заявив про завершення робіт, але отриманий результат не влаштував Держспецзв’язок. У відомстві заявили, що створену "Укртелекомом" інфраструктуру фізично неможливо відокремити від мережі оператора.

Економічна правда


Теги статьи: Укртелеком

Дата и время 09 марта 2015 г., 19:16     Просмотры Просмотров: 2197
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05477