АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Чорний тиждень Росії: почалися масові звільнення з роботи

Чорний тиждень Росії: почалися масові звільнення з роботи
Чорний тиждень Росії: почалися масові звільнення з роботи

РФ наразі як та кобила на весіллі морда: у квітах (Кремль + пропаганда + вояччина), а зад у милі – все інше, що не ввійшло в кремлівську морду.

Хоча морда теж вже подорожує в напрямку хвоста. Минулий тиждень позначився в Росії масовими звільненнями з роботи. Фото – newsru.com Минулий тиждень став в Російській Федерації особливо багатим на масові звільнення працівників.

Відразу кілька великих підприємств у різних регіонах країни відправили людей на вулицю, довідались Патріоти України з сюжету ТРК “Общественное телевидение России”.

Хоча за розрахунками експертів при нинішньому рівні санкцій міцності російської економіки до повного розвалу має вистачити ще на рік-два, дихання кризи вже морозить цілі галузі. Позбавлені кредитних грошей через підвищену облікову ставку, російські підприємства починають оптимізувати штат в бік скорочення..

Деякі заводи і фабрики, постраждалі від системної кризи, західних економічних санкцій і падіння цін на нафту, були і зовсім змушені припинити виробництво, щоб не нарощувати збитки. Зокрема, в Нижньому Новгороді повністю закривається завод компанії “Кока-Кола”. 200 його працівників вже отримали на руки трудові книжки і повний розрахунок.   Вкрай складна ситуація складається в Брянській області. Наприклад, місцеве підприємство “Бежицька сталь” найближчим часом планує звільнення відразу 1000 працівників. Ще 2000 осіб збираються цієї весни відправити за ворота 57 регіональних компаній. А п’ять підприємств в самому Брянську перейшли на чотириденний робочий тиждень і скоротили зарплати співробітникам. Криза торкнулася навіть ті підприємства, які не торкалась ніколи – оборонку. Зокрема, у Міністерства оборони Росії закінчилися кошти на закупівлю навіть елементарного пороху. Через що на пороховому заводі в Пермі до кінця весни збираються звільнити 800 працівників.

Як повідомили на підприємстві, тільки цех промислової вибухівки за минулий 2014 “напрацював” на 10 мільйонів рублів прямих збитків. Кремль усвідомлює, що економіка стрімко падає. Того має за мету будь-що завершити донбаську компанію в стислі терміни.

Найближчі два-чотири місяці будуть для України можливо найтяжчі за останній рік.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: РоссияСокращение рабочих

Дата и время 10 марта 2015 г., 08:54     Просмотры Просмотров: 2836
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.135019