АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 16°C
Ровно: 15°C

Суд заарештував майно Новинського на суму 4,5 млрд гривень

Суд заарештував майно Новинського на суму 4,5 млрд гривень
Суд заарештував майно Новинського на суму 4,5 млрд гривень

Печерський районний суд за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) про стягнення майна з власників істотної участі банку «Форум» в якості забезпечувального заходу заарештував майно Вадима Новинського в сумі 4 млрд 466,73 млн грн.

Рішенням суду від 9 липня були арештовані $ 50 млн Yernamio Consulting Ltd (Кіпр), безпосереднього власника 98,68% акцій «Форуму», на рахунку в Нацбанку при загальній позовній сумі ФГВФО 5,05 млрд грн.

У зв’язку з цим Фонд подав клопотання про забезпечення позову за рахунок накладення арешту на майно фізособи на відсутню суму в 4 млрд 466,73 млн грн.

«Позивач вказує, що відповідачі не вжили необхідних заходів для капіталізації банку та відновлення його платоспроможності, що завдало шкоди інтересам вкладників... Позивач навів достатньо обгрунтовані підстави щодо необхідності забезпечення позову шляхом накладення арешту на кошти, зокрема, суд дійшов висновку, що існує реальна загроза ухилення від обов’язку виконання рішення суду в разі задоволення вимог позову», − ідеться в документі.

У «Смарт-холдингу», що об’єднує активи В.Новинського, агентству повідомили, що зазначену ухвалу суду буде оскаржено, як і ряд інших, не давши інших коментарів.

Згідно з реєстром судових рішень, Київський апеляційний господарський суд 6 серпня вже прийняв до розгляду апеляційну скаргу Yernamio Consulting Ltd на визначення Господарського суду Києва від 27 червня цього року, який ще до Печерського суду заарештував у якості забезпечувального заходу $ 50 млн, що належать компанії, на рахунок у Нацбанку.

У цьому господарському позові ФГВФО вимагає від Yernamio Consulting Ltd, ТОВ «Видавництво «Генеза» і ТОВ «Гравітон» солідарного стягнення 2 млрд 314,65 млн грн для задоволення заборгованості перед вкладниками і кредиторами банку.

У документі вказується, що станом на 13 червня загальна сума зобов’язань банку «Форум» становила 10,66 млрд грн, а ринкова вартість ліквідних активів на 12 лютого – 5,61 млрд грн.

Банк «Форум» засновано в 1994 році, на 1 січня 2014 року за розміром загальних активів займав 24-е місце (10,404 млрд грн) серед 180 українських банків.

Як повідомлялося, «Смарт-холдинг» восени 2012 року завершив операцію з придбання банку «Форум» у Commerzbank.

ФГВФО 13 березня цього року ввів тимчасову адміністрацію в банк «Форум», а 13 червня за пропозицією Фонду Нацбанк вирішив ліквідувати банк «Форум».

У «Смарт» відзначили, що проблеми банку накопичувалися роками, але посилилися в 2012 році, і багато в чому пов’язані з попереднім власником − Commerzbank, з яким в даний час ведуться судові розгляди. В.Новинський звернувся до вкладників і запевнив, що готовий продовжити боротьбу за порятунок банку і, крім уже перерахованих Нацбанку на ці цілі $50 млн, у вересні готовий перерахувати ще $60 млн.

Офіційний курс НБУ − 12,6068 грн/$1.

http://forbes.ua


Теги статьи: Новинский

Дата и время 10 марта 2015 г., 10:36     Просмотры Просмотров: 3300
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Виталий Кулик: “У Ахметова кастинг? Вилкул или Новинский”
Эксперт: Заявление Левочкина и Рабиновича об объединении явный фальстарт
Порошенко оказался в ТОПе чиновников, «забывших» задекларировать фирмы

Вадим Новинский потратил на гостиницы и рестораны больше миллиона
Порошенко оказался в десятке декларантов-владельцев наибольшего количества фирм
Стало известно, сколько Ахметов заплатил за активы Нусенкиса

Новинський просить турецького міністра чинити спротив Томосу, – Тимчук
Назвали нардепа, который хочет сорвать предоставление автокефалии УПЦ
Троянский сын Александра Рыженкова и инвестбанкиры Порошенко

Клан Вагоровских — мафиози, пособники террористов и агентура ФСБ в Украине
Миграционная служба Украины рассказала каким образом Новинский получил украинское гражданство
Новинского хотят лишить гражданства Украины

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053755