АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Росія відновить поставки скрапленого газу в Україну

Росія відновить поставки скрапленого газу в Україну
Росія відновить поставки скрапленого газу в Україну

Міністерство економічного розвитку РФ у повному обсязі задовольнило заявки компаній “Роснефть” і “Лукойл”на поставку скрапленого газу в Україну протягом липня.

Про це з посиланням на заяви трейдерів, які мають контракти з трейдерами цих виробників, повідомив enkorr.

“У випадку з “Роснефтью”, її квота на липень повністю відповідає тому, що передбачено в дозволі ФСТЕК”, – повідомив співрозмовник. Нагадаємо, що за наявною інформацією, квота становить 43 тис. тонн. Очікується, що компанія “Укренерджі”, яка є постачальником ресурсу “Лукойлу”, чекає на липень поставку 15 тис. тонн. Крім того, російські держоргани в повному обсязі задовольнили заявки казахських виробниківна транзитні поставки ЗВГ в Україні.

“Обсяг транзиту очікується на рівні 30-35 тисяч тонн”, – повідомило знайоме з ситуацією джерело. За його словами, йдеться про обсяг “Тенгизшевройл”. На думку учасників ринку, конфігурація затверджених на липень поставок повністю забезпечить потреби України в імпортному ЗВГ. Водночас є побоювання, що через ремонтні роботи на Локосовском ГПЗ “Лукойлу”, може скоротитися постачання ЗВГ компанією в Україну.

Нагадаємо, що цей ГПЗ є основним постачальником широкої фракції легких вуглеводнів для Пермського НПЗ компанії, з якого здійснюються відвантаження на адресу “Укренерджі”.Теги статьи: сжиженный газЛукойлРоснефтьскраплений газ

Дата и время 28 июня 2019 г., 15:29     Просмотры Просмотров: 294
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.105621