АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 24°C
Львов: 26°C
Ужгород: 29°C
Луцк: 26°C
Ровно: 26°C

Bloomberg: Російські олігархи платять будь-які гроші, щоб врятуватися від Путіна

Bloomberg: Російські олігархи платять будь-які гроші, щоб врятуватися від Путіна
Bloomberg: Російські олігархи платять будь-які гроші, щоб врятуватися від Путіна

Після того, як європейські країни і США ввели багаторівневі санкції проти Російської Федерації, число російських багатіїв, які звернулися в Британський уряд за візами та отриманням громадянства, подвоїлася. У перші дев’ять місяців 2013 їх число становило 96, за той же період 2014 – вже понад 160,  пише Bloomberg, повідомляють   Патріоти України.

Введення жорстких економічних санкцій подвоїло потік російських «грошових мішків», що біжать з Росії до Британії. Отримати британську візу і британське громадянство можливо, ставши інвестором, і вклавши в економіку Великобританії не менше 2000 000 фунтів стерлінгів (більше 3 млн доларів). Більше 160 російських громадян звернулися за візою за такою процедурою (так званої візою Tier 1) в перші дев’ять місяців 2014 року, порівняно з 96 за той же період в 2013 року. З квітня по червень 2013 число звернулися склало 37 осіб, а за такий же період 2014-вже 73. Візу інвестора (віза Tier 1) можливо оформити на сім’ю (дружина і діти до 18 років). Спочатку віза видається на 3 роки і 4 місяці з подальшим продовженням на 2 роки (у разі інвестицій £ 2 млн). Перебувати за межами Великобританії можливо до 180 днів у році. Навички англійської мови мати не потрібно.

Терміни оформлення ПМЖ і громадянства Великобританії залежать від розміру інвестицій, а саме: Інвестиція £ 2 млн – ПМЖ через п’ять років і громадянство Великобританії на шостий рік; Інвестиція £ 5 млн – ПМЖ через три роки і громадянство Великобританії на п’ятий рік; Інвестиція £ 10 млн – ПМЖ через два роки і громадянство Великобританії на п’ятий рік. Для первісної заявки на Візу інвестора кандидат повинен володіти  вільними фінансовими коштами в розмірі £ 2 млн і бути готовим вкласти їх в економіку Великобританії через купівлю британських урядових / корпоративних облігацій, акцій британських компаній або через інвестиції капіталу в діючі компанії, зареєстровані у Великобританії.

Інвестиції в нерухомість або в кошти, що розміщуються на звичайних депозитах у банку, не дозволені. Походження коштів підтверджувати не потрібно, якщо сума в еквіваленті не менше £ 2 млн перебувала на особистому рахунку кандидата у банку будь-якої країни в перебігу трьох останніх місяців. Заявнику на візу інвестора до Великобританії не потрібно підтверджувати своє знання англійської мови і не потрібно доводити наявність коштів для проживання сім’ї у Великобританії. Вважається, що кандидат достатньо забезпечений, щоб не працювати. Свої плани з розвитку бізнесу в імміграційну службу надавати теж не потрібно. У листопаді минулого року урядом Великобританії розмір інвестицій, які необхідно внести іноземцям, які хочуть купити візу Tier 1, був подвоєний.


Джерело: http://patrioty.org.ua


Теги статьи: РоссияОлигархи

Дата и время 10 марта 2015 г., 16:07     Просмотры Просмотров: 3359
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В обход Украины: Россия модернизирует белорусский газопровод для ЕС
"Жестоко и бесчеловечно": омбудсмен рассказала, как обходятся с Сенцовым в колонии
Рабинович: Украинцы уезжают в Польшу из-за тотальной коррупции во всех вертикалях власти

Сенцову сказали, как поступить с Путиным
Жена в военной прокуратуре: в Бахмуте засняли фанатов "русского мира"
Игорь Мазепа рассказал, как избежать неконкурентной борьбы между олигархическими группами во время приватизации

"Это же какие мозги нужно иметь! Ненавижу!" Кикабидзе жестко прошелся по СССР
Жив ли Сенцов? Кремль шокировал циничным ответом
Турчинов придумал, как эффективно защитить Украину от масштабного вторжения России

Турчинов придумал, как эффективно защитить Украину от масштабного вторжения России
В России наказали футбольного болельщика из Украины
В Петербурге найден мертвым известный актер из «Улиц разбитых фонарей» и «Бандитского Петербурга»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123388