АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Пашинський порівняв посаду свого скандального сина із посадою прибиральниці

Пашинський порівняв посаду свого скандального сина із посадою прибиральниці
Пашинський порівняв посаду свого скандального сина із посадою прибиральниці

Глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що його сина було призначено керівником одного із департаментів "Спецтехноекспорта" без конкурсу так само, як без конкурсу призначають прибиральниць.

Про це він заявив в ефірі програми "Громадское на русском".

"Що сталося. Мій син Антон Пашинський, випускник нашого внз, який має спеціальність магістр міжнародної економіки а торгівлі, який вільно володіє англійською мовою, який вісім останніх місяців – до цього він був у Нацгвардії – займався волонтерством, доставляв тепловізори … Йому запропонували місце начальника відділу з трьох осіб – контрактів, це відділ договорів. Запропонував менеджмент компанії", – заявив Пашинський.

На запитання журналістки, чому його було призначено без конкурсу, Пашинський сказав: "Ви хочете сказати, що у вас на прибиральницю конкурс є?"

Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.

Нагадаємо, у лютому в "Спецтехноекспорті" з’явився новий топ-менеджер - 24-річний Антон Пашинський, син депутата Сергія Пашинського.

Він очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" державного концерну "Укроборонпром".


Теги статьи: ПашинськийПашинский АнтонПашинский

Дата и время 11 марта 2015 г., 18:14     Просмотры Просмотров: 2643
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.207651