АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 21°C
Львов: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

"Там Фірташ купував по кілька облгазів щодня, більше ніхто не брав участі в конкурсі", — Коломойський

"Там Фірташ купував по кілька облгазів щодня, більше ніхто не брав участі в конкурсі", — Коломойський
"Там Фірташ купував по кілька облгазів щодня, більше ніхто не брав участі в конкурсі", — Коломойський

На засіданні Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський сам зголосився розповісти нардепам про те, як нечесно відбувалася приватизація в минулі роки.

Як зазначає УП, що опублікувала стенограму засідання комісії, візит Коломойського став несподіванкою для більшості парламентаріїв, — вони дізналися про нього за кілька годин до початку засідання. За їхніми словами, дніпропетровський губернатор сам зголосився розповісти нардепам про те, як нечесно відбувалася приватизація в минулі роки.

Процес приватизації в період 2010–2014 рр. Коломойський описав так: "Вони (режим Януковича) як почали у 2011 р. приватизувати, то ми просто читали про це, як зведення із зони АТО".

"Там Фірташ купував по кілька облгазів щодня, більше ніхто не брав участі в конкурсі, — згадав Коломойський, — а ДТЕК (Ріната Ахметова — Ред.) купував обленерго й генерацію".

"Тобто у нас грають у футбол усі, а виграє Німеччина. У приватизації беруть участь усі, а купує виключно Ахметов", — додав Коломойський до свого опису процесу приватизації енергопідприємств.

"Тобто нам чітко було сказано, що Янукович конкретно викликав потенційних покупців і говорив: тут у нас є системні люди з системними інтересами, тому особливо не суньтеся — "Секір-башка, сніг упаде, зовсім мертвий будеш!", — розповів Коломойський подробиці активної приватизації за ці чотири роки.

Тому, резюмував олігарх, необхідно повернути "вкрадені в держави" або "незаконно приватизовані" підприємства у держвласність окремим законом.

Загалом, за підсумками одкровень Ігоря Коломойського, DT.UA звернулося до юриста, що спеціалізується на кримінальному та цивільному праві, Валентини Теличенко.

buknews.com.ua


Теги статьи: КоломойскийКоломойськийФирташ

Дата и время 11 марта 2015 г., 21:47     Просмотры Просмотров: 3510
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070414