АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 4°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Пророцтво Акуніна про Росію та Україну зроблене рік тому

Пророцтво Акуніна про Росію та Україну зроблене рік тому
Пророцтво Акуніна про Росію та Україну зроблене рік тому

Патріоти України з інтересом прочитали прогноз-пророцтво письменника, котре в блогах опублікував сайт «Обозреватель».

Автор книг про пригоди Ераста Фандоріна виявився на диво позорливим. Тим хто силиться читати знаки небес варто було б повчитися мистецтву аналіза у белітриста Григорія Чхартишвілі. “Я зараз думаю не про Україну. Тобто і про Україну, звичайно, теж, але це в решті-решт, хоч і споріднена, але ІНША країна, у якої свій шлях. Я бажаю цій країні всього найкращого. Вона довела мужністю і кров’ю, що вона – Країна. Думаю, все у неї буде добре і без Криму.

Захід не поскупиться на допомогу, щоб зробити Україну вітриною демократичних цінностей. Кримчани напевно ще гірко пошкодують, що відокремилися. Але набагато більше мене зараз займає найближче майбутнє власної країни – Росії. Воно виглядає похмуро. Я хочу запитати тих співвітчизників, хто бурхливо радіє прийдешнім, заздалегідь вирішеним приєднанням Криму (а таких, здається, більшість): шановне більшість, ти хоч розумієш, у що нам всім обійдеться цей трофей? Ні? В результаті того, що Росія ввела на території інших держав свої збройні частини (що б там не брехав “божа-роса” Путін), відбудеться наступне: - Росія опиниться спочатку в політичній ізоляції, а потім і в економічній. Гроші попливуть за кордон, інвестицій не буде, а нашого газу і нашій нафті світ швидко знайде заміну, так що паливні надприбутки закінчаться. - Все це вкупі з неминучим стрибком військових витрат спричинить спад економіки і падіння рубля, а потім, ймовірно, і скасування його конвертованості. Так що з Анталією, Єгиптом і Таїландом доведеться розпрощатися. - Різко подорожчають імпортні товари, а багато що просто зникне. - Валютних запасів вистачить ненадовго. Щоб було чим платити зарплати і пенсії, уряд включить друкарський верстат. Це призведе до інфляції і ще більшого зростання цін. А потім платити бюджетникам все одно стане нічим. І держава стане банкрутом. - Для того щоб гасити зростаюче невдоволення, режиму доведеться вести себе все жорсткіше, все беззаконніше. Інтернет буде кастрований і цензуруваний; про звичайні ЗМІ годі й говорити. Число політв’язнів буде весь час збільшуватися, і в цю категорію почнуть потрапляти люди, далекі від політики.

Будь-який протест стане карним. - Так, завдяки кримськвй авантюрі Путін забезпечив собі довічну владу. Засудив себе до неї. Тепер він просто побоїться йти у відставку. Але тільки по життєвість ця навряд чи виявиться довгою. І закінчиться вона відомо чим. Коли немає легального механізму зміни збанкрутілого режиму, включаються механізми революційні. А революція в багатонаціональній країні, до того ж яка володіє ядерною зброєю, це дуже страшно. Я не лякаю і не каркаю. На жаль, все це не просто дуже ймовірно, а практично неминуче. Хіба що станеться диво. Загалом, з прийдешнім приєднанням Криму тебе, бідна більшість, що радіє.”


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: АкунинАкунин Борис

Дата и время 12 марта 2015 г., 10:42     Просмотры Просмотров: 14248
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Каспаров раскритиковал Акунина, который не сумел ответить "чей Крым"
Борис Акунин: Россия - огромная страна, которая управляется из ханской юрты
Акунин: Российское общество поумнеет, когда нас уже не станет. Смиритесь

Акунин о Савченко: Только представьте себе эту картину – как ее будут возвращать. Мертвой
В опасности сегодня находятся те, кто по кадыровской разнарядке угодил в «шайтаны» - Борис Акунин
Борис Акунин обратился к Путину: «Жалко мне Вас.»

Акунин: На концерте Вакарчука в Лондоне все пели гимн Украины, а мне было завидно и горько
Борис Акунин: "Моя страна оккупирована врагом"
Российский писатель высмеял вооруженного Путина

Акунин посмеялся над теми, кто прославляет Путина
"Совсем скоро они будут бекать, мекать и отводить глаза": Борис Акунин о прокремлевских журналистах РФ
Писатель Акунин надеется, что Путин закончит как Николай II в семнадцатом году

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.082473