АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 24°C
Днепр: 26°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 23°C
Львов: 23°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 24°C
Ровно: 25°C

Оточення голови Партії зелених виявилося партнером Юрія Іванющенка (відео)


«Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний», збудований на землях державного агрокомбінату «Пуща-Водиця», належить Юрію Іванющенку в партнерстві з оточенням голови Партії зелених.

Другим співвласником ринку є компанія «Сучасні ринкові інновації», оформлена на дві кіпрські фірми – Balmeran Limited та Sentono Limited. Обидві через Consulco Limited належать групі Consulco Group Ltd, що спеціалізується на податковому плануванні та структуризації бізнесу. Ринок «Столичний» отримав від попередньої влади 160 га землі державного агрокомбінату «Пуща-Водиця» на Кільцевій дорозі.

Адреса реєстрації другого співвласника ринку – «Сучасні ринкові інновації» – привела журналіста програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші»(щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK) Алісу Юченко на вул. Михайлівську, 18-В в Києві.

За цією ж адресою реєструвалися дві інші фірми – «Конкорд-ДС Плюс» та «Мартін». Вони фігурували серед отримувачів іншого великого масиву земель державного агрокомбінату «Пуща-Водиця» – на просп. Правди (Виноградар). Компанія «Мартін» входить до відомої українсько-литовської групи Stolitsa Group. З українського боку фірмою «Мартін» володіє Владислава Молчанова – колежанка голови Партії зелених Дениса Москаля.

Компанія «Мартін» вже розпочала будівництво ТРЦ на землях агрокомбінату, де раніше розташовувалися сади та вирощувалися фрукти (Виноградар).

Один з топ-менеджерів Stolitsa Group Віталій Крюков підтвердив журналісту телепрограми «Наші гроші», що до будівельної групи входить компанія, яка має стосунок і до ринку «Столичний». «Я знаю, що в нас є компанія, яка має частку бізнесу в ринку «Столичний», – пояснив він.

Що мажоритарним власником ринку є саме Юрій Іванющенко, журналісти вже доводили. Основним власником ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний» через фірму «Аграрний маркетинговий центр» є лондонська компанія Goodlight Capital. Ця структура давно відома саме як складова імперії Юрія Іванющенка.

На неї оформлений, зокрема, інвестфонд Іванющенка «Нові технології», який володіє активами регіонала в різних галузях. До Іванющенка «Аграрний маркетинговий центр» був записаний на людей з команди Миколи Присяжнюка, екс-міністра АПК та бізнес-партнера Іванющенка.

Від користування землею, на якій зведений ринок «Столичний», державний агрокомбінат «Пуща-Водиця» відмовився. Землі перейшли Києво-Святошинській райдержадміністрації. «Наскільки я знаю, дійсно, була вилучена земельна ділянка з дозволу МінАПК, і вона в оренді ринку «Столичний», – пояснює Віра Лімонтова, начальник юрвідділу ДП «НДВА «Пуща-Водиця», що прийшла на комбінат вже після зміни влади. – Якщо вона в оренді – це не значить, що вона втратила державний статус».

Разом з тим, Міністерство агрополітики на чолі з Миколою Присяжнюком надало згоду на передачу ділянки компанії з оточення Миколи Присяжнюка. Партнером друзів Присяжнюка у цьому бізнесі виявилася структура з українсько-литовської групи Stolitsa Group, близької до Партії зелених.

Землі державного агрокомбінату «Пуща-Водиця» активно роздавалися приватним структурам протягом останніх 5 років. За цей час у приватну власність або оренду потрапило близько 1 тис. га землі агрокомбінату. «Близько тисячі гектарів землі вибули із власності територіальної громади як сільських рад, так і міста Києва, на підставних осіб, до яких причетні вищі службові особи органів виконавчої влади «попередників»», – стверджує Єгор Бодров, екс-начальник відділу УБОЗ Київської області.

Нині Бодров перебуває в СІЗО за звинуваченнями у розбійному нападі, вимаганні та сприянні терористичній діяльності. Він стверджує, що звинувачення проти нього – помста за його активність у розслідуванні справи агрокомбінату «Пуща-Водиця». Зокрем, заяву про буцім вчинення ним розбійного нападу написала особа, що була інформатором Бодрова у справі про гектари «Пуща-Водиці». У судовому засіданні єдиний свідок та другий імовірний потерпілий від «нападу Бодрова» – водій постраждалого заявника Олексій Якубов – декілька разів повідомив, що нападу на нього та його шефа Єгор Бодров не вчиняв.


Теги статьи: Енакиевский ЮраИванющенко

Дата и время 12 марта 2015 г., 12:25     Просмотры Просмотров: 4987
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Юрий Родин: великий комбинатор из банка «Пивденный»
Сирийский оккупант Аднан Киван: хронология одесского сепаратизма
Чернігівську ОДА може очолити одіозний депутат від БПП па поплічник Юри Єнакієвського Валерій Давиденко

Тайная стратегия винокура Павла Климца: как стать миллиардером на ворованном у государства спирте
Игорь Черкасский свел счет или невероятная карьера смотрящего за потоками
Африканские технологии рейдерства от «банковского потрошителя» Юрия Кириллова

Лещенко: Ахметову, Коломойскому и Фирташу запретили въезд в США
Подельники Януковича Иванющенко и Аврамов переоформили свой бизнес на новых «фунтов»
Олигарха Алексея Федорычева объявили в розыск за хищение $60 миллионов

Юрий Родин и его банк Пивденный пойдут по делу Трейд Коммодити
Армен Саркисян. Штрихи к портрету
Николай Злочевский приобрел газовый бизнес Юрия Иванющенко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.011186