АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Мобілізація: повістки вручають на роботі

Мобілізація: повістки вручають на роботі
Мобілізація: повістки вручають на роботі

У межах четвертої хвилі мобілізації на харківських підприємствах, де працює понад 100 військовозобов’язаних, створюють штаби оповіщення. Це, як розповів заступник військового комісара Харківської області Олександр Біда, має істотно активізувати мобілізаційну роботу в регіоні. Для цього місцеві військкомати випишуть максимальну кількість повісток для підприємств і почнуть вручати їх через штаби.

Необхідність створення таких структур безпосередньо на підприємствах Олександр Біда пояснив тим, що багато військовозобов’язаних харків’ян не відчиняють дверей, коли їм приносять повістки додому. Тепер повістки вручають безпосередньо на місцях роботи. Заступник військового комісара також повідомив, що в області 90% штабів уже розгорнули свою роботу. Але є окремі підприємства, на яких керівництво відмовляється це робити. І по кожному з них матеріали передадуть у прокуратуру.

За фактом такої відмови прокуратурою Київського району міста Харкова вже розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 367 (службова недбалість) КК України стосовно посадовців одного з харківських ТОВ. Як розповів прокурор району Олександр Фільчаков, посадовці цього приватного підприємства не виконали вимоги Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Як розповів прокурор, встановлено, що керівництво підприємства неодноразово відмовляло представникам районних військових комісаріатів приймати повістки для вручення їх своїм працівникам. Загалом, як наголосив Олександр Фільчаков, керівництво ТОВ зірвало мобілізацію 473 осіб. Крім того, на підприємстві не створили штаб оповіщення, ігнорують інші мобілізаційні заходи, що завдало істотної шкоди інтересам держави.

Усього ж під час четвертої хвилі мобілізації необхідно призвати по місту Харкову 1550, а по Харківській області близько 3,5 тисячі військовозобов’язаних. 

http://ukurier.gov.ua/


Теги статьи: Мобилизация

Дата и время 12 марта 2015 г., 18:25     Просмотры Просмотров: 6484
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.095191