АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 25°C
Днепр: 28°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 25°C
Львов: 25°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Вся влада в Росії на цю хвилину належить Медведєву - джерело з Кремля

Вся влада в Росії на цю хвилину належить Медведєву - джерело з Кремля
Вся влада в Росії на цю хвилину належить Медведєву - джерело з Кремля

Вся повнота влади в Російській Федерації на цей час належить голові уряду Російської Федерації Дмитру Медведєву.

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на відомого блогера Віталія Кіма.

Віталій Кім на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що має деяку інсайдерську інформацію про нинішній стан справ в Кремлі.

„Друзі з Москви повідомили: починаючи з вчорашнього дня 11.03., приблизно з 14.40 хвилин і до теперішнього часу основні функції управління РФ здійснюються Медведєвим, в т. ч управління ЗС РФ. Помічено посилене стягування „членовозів” у супроводі ДАІ та охорони до Кремля і Будинку уряду РФ, а над самим Кремлем та Москвою, відзначена небувала активність польоту вертольотів”, - повідомляє блогер. 

„Вчора були також помічені кілька випадків приземлення вертольотів на територію БУДП /Лікарня Управління Справами Президента/. Останнє може бути і чистою випадковістю, так як у цій лікарні досить велика солідна клієнтура. Але це лише підтверджує той факт, що в Москві щось скоїлося! Чекаємо новин!” - завершив блогер Віталій Кім.

Нагадаємо читачам «Преси України», що відомий російський політолог і політоглядач Станіслав Бєлковський вважає, що Володимир Путін сам себе загнав у такий стан, коли лікуватися на Заході він вже не зможе, а рівень вітчизняної медицини є надто низьким.

Бєлковський вважає, що лікуватися на Захід Путін вже ніколи не поїде, так як бояться смерті на операційному столі від рук ворогів.

«Стан здоров’я Володимира Володимировича Путіна є предметом спекуляцій вже багато років. Шукають у нього рак або інші смертельні захворювання. На мій погляд, ні підтвердити, ні спростувати ці версії неможливо. Ще й тому, що оголосивши війну Заходу, Путін відрізав себе від західної медицини. А всякий елітний пацієнт в сучасній Росії прекрасно знає, що лікуватися в Росії не треба. Лікування в Росії - це для лохів, для народонаселення. Правильно лікують на Заході. Путін не може собі цього дозволити, оскільки він боїться, що під час операції де-небудь у Німеччині його заріжуть. У Уго Чавеса була Куба в якості медичної бази. А у Путіна такої Куби немає. Це є для нього великою проблемою», - вважає Бєлковський


Теги статьи: Дмитрий МедведевМедведевКремль

Дата и время 12 марта 2015 г., 22:25     Просмотры Просмотров: 3962
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.453461