АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 14°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 13°C
Львов: 5°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 7°C
Ровно: 9°C

Померла суддя, яка показала адвокату дулю

Померла суддя, яка показала адвокату дулю
Померла суддя, яка показала адвокату дулю

Оріхівський райсуд Запорізької області повідомив про передчасну смерть судді у відставці Лариси Щербань на 54 році життя.

Офіційно смерть настала 17 липня.  Щербань вийшла у відставку 26 березня 2019 року. Вона стала відома після того, як у грудні 2018 в інтернет виклали відео адвоката Галчанського, що суддя в засіданні вилаялася: «Ой, бл**ть, оголошується перерва…».

Про цей йдеться в повідомленні видання Судовий репортер.

У матеріалах дисциплінарної скарги йдеться, що аудіозаписом судового засідання зафіксовано, як вона зверталась до захисника: «Чи ви глухий зовсім?», «дебіл», «дебіл дебілом», «оця особь», «людина больна, неадекватна, зовсім хвора».

На відео видно, що під час надання свідком пояснень суддя Щербань підвищеним тоном звернулась до адвоката Галчанського: «Я не бажаю, щоб ви мене знімали», «Я вибью вам зараз цю апаратуру», «тварина», «дать по морді? щас дам», «ну придурок, самий настоящий придурок».

Зрештою, адвокат оприлюднив фото, що суддя показала йому дулю. 

Згодом у письмових поясненнях суддя Щербань повідомила, що після закриття судового засідання у кримінальній справі вона із секретарем перебувала у залі та готувалась до проведення декількох судових засідань у режимі відеоконференції, коли до зали раптово увірвався адвокат Галчанський та почав показувати їй непристойні жести, провокуючи її у відповідь, на що вона також показала йому непристойний жест (дулю).

Крім того, Щербань пояснила, що вони з адвокатом тривалий час перебувають у неприязних стосунках ще з часу, коли він працював суддею в Оріхівському районному суді Запорізької області.

21 березня 2019 Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарне провадження щодо Щербань. А 26 березня ВРП ухвалила звільнити її у відставку за поданою нею ж заявою. При цьому зазначалося, що суддя подала заяву ще 6 лютого.


Теги статьи: смертьЩербань ЛарисаСуддя

Дата и время 20 июля 2019 г., 10:33     Просмотры Просмотров: 4298
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.147075