АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 8°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Антон Геращенко з Романом Заставним зможуть «посадити» Сергія Надала і Ко?

Антон Геращенко з Романом Заставним зможуть «посадити» Сергія Надала і Ко?
Антон Геращенко з Романом Заставним зможуть «посадити» Сергія Надала і Ко?

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час перебування у Тернополі зустрівся з громадськими активістами та дізнався, які проблеми найбільше турбують тернополян.

Я як народний депутат скористався можливістю, адже у нас триває тиждень роботи з виборцями, і в Тернополі три години спілкувався з правозахисниками, громадянами, які вважають, що їх права порушені, – зазначив Антон Геращенко. – Було багато питань, в першу чергу, до роботи міської ради, яка була сформована ще у 2010 році – більшість у ній представники партії «Свобода». Дуже велика кількість звернень людей, які кажуть, що їх не слухають, що міська рада «штампує» рішення по приватизації та передачі комерційним структурам з порушеннями земельних ділянок.

Я як народний депутат з моїм колегою Романом Заставним буду піднімати питання перевірки законності видачі земельних ділянок, кричущих фактів порушення земельного законодавства. Якщо такі факти будуть, то винні особи обов’язково будуть притягнені до кримінальної відповідальності.

У 2010 році тернополян обрали, як на той час думали патріотичну міську раду, але, на жаль, судячи з того, що я чую, дуже багато запитань саме до комерційної сторони питання розбудови Тернополя. На жаль, міська влада не чує людей. В першу чергу, я  сказав всім тернополянам, якщо ви вважаєте, що міська влада не відповідає вашим вимогам, то у вас є прекрасний шанс переобрати їх на місцевих виборах в рамках законодавства.

poglyad.te.ua


Теги статьи: ТернопольГеращенко

Дата и время 13 марта 2015 г., 11:36     Просмотры Просмотров: 2620
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076461