АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 24°C
Днепр: 26°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 21°C
Львов: 17°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Путін перебуває в бункері десь в Тверській області

Путін перебуває в бункері десь в Тверській області
Путін перебуває в бункері десь в Тверській області

Президент Російської Федерації Володимир Путін зараз ховається від російської громадськості у Тверській області поки невідомому для журналістів місці.

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на сторінку в Фейсбуці російського фінансиста Слави Рабиновича.

Рабінович оприлюднив інсайдерську інформацію від обслуговуючого персоналу Путіна. 

«Я ж кажу - в бункері... Путін перебуває в Тверській області з 6 березня. Інформація від обслуговуючого персоналу. Коли звідти полетять, невідомо, сидять і чекають», - повідомив Слава Рабінович.

Нагадаємо читачам «Преси України», що відомий російський політолог і політоглядач Станіслав Бєлковський вважає, що Володимир Путін сам себе загнав у такий стан, коли лікуватися на Заході він вже не зможе, а рівень вітчизняної медицини є надто низьким.

Бєлковський вважає, що лікуватися на Захід Путін вже ніколи не поїде, так як бояться смерті на операційному столі від рук ворогів.

«Стан здоров’я Володимира Володимировича Путіна є предметом спекуляцій вже багато років. Шукають у нього рак або інші смертельні захворювання. На мій погляд, ні підтвердити, ні спростувати ці версії неможливо. Ще й тому, що оголосивши війну Заходу, Путін відрізав себе від західної медицини. А всякий елітний пацієнт в сучасній Росії прекрасно знає, що лікуватися в Росії не треба. Лікування в Росії - це для лохів, для народонаселення. Правильно лікують на Заході. Путін не може собі цього дозволити, оскільки він боїться, що під час операції де-небудь у Німеччині його заріжуть. В Уго Чавеса була Куба в якості медичної бази. А у Путіна такої Куби немає. Це є для нього великою проблемою», - вважає Бєлковський.

«Преса України»

 


Теги статьи: Путин

Дата и время 13 марта 2015 г., 13:21     Просмотры Просмотров: 3411
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081132