АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 17°C
Днепр: 17°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 12°C
Львов: 7°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

У Росії – воєнний переворот, влада перейшла до Шойгу

У Росії – воєнний переворот, влада перейшла до Шойгу
У Росії – воєнний переворот, влада перейшла до Шойгу

Такі чутки   почали   ширитися  і в самій  Москві. 

Ну, що, те про що так довго говорив Дмитро Кисельов, Сергій Лавров та Володимир Путін, таки і матеріалізувалося,  пише відомий  блогер   Олег  Шро, повідомляють Патріоти України. «За наявними даними,  в Росії стався військовий переворот. Володимир Путін убитий, а владу захопив Сергій Шойгу. У росіян тепер точно – хунта! Перевірити інформацію поки не вдалося, але джерело – досить серйозне і надійне, тобто зазвичай в панікерстві і дезінформації непомічене … Правда,  кажуть, що ці чутки повзуть по Москві, вірогідно поки ще – нічого не відомо! А найнеприємніше – влада тепер, за тими ж чутками у партії дуже великий війни.

От до речі з учорашнього від одного мого дуже хорошого самарського знайомого, який опинився в Москві: Дмитро Лобойко: “Путіна немає, ДКБ оточена, над Москвою зараз вертольоти … антиМайдан, кадировцв … В країні державний переворот? ”

https://www.facebook.com/dmitry.loboyko/posts/10206379168904884

Я б додав ще одну серйозну дивину всього цього – а саме пропущене Путіним засідання колегії ФСБ. З 1999 року не пам’ятаю, що б таке було хоч один раз – він міг скасувати розширене засідання уряду, спізнитися, але з силовим блоком, а особливо зі своїми соратниками по зброї ніколи не відміняв зустрічей … Чи все таки було, а я таке пропустив?

а ось ще дещо цікаве, з розряду знайди 10 відмінностей:

1) Зустріч з Головою Верховного Суду В’ячеславом Лебедєвим, 13 березня 2015 року, 12:30 Московська область, Ново-Огарьово: http://kremlin.ru/news/47847

2) Володимир Путін зустрівся з головою Верховного суду Росії В’ячеславом Лебедєвим, 21 жовтня 2014, вівторок, 15:12, оригінал матеріалу на http://www.1tv.ru/news/polit/270174

Увага питання а кого там зараз ядерний чемоданчик, якщо що»,   – написав  блогер. 

 
публикация Олега Шро.
 


patrioty.org.ua


Теги статьи: Россия

Дата и время 13 марта 2015 г., 15:14     Просмотры Просмотров: 8339
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.111698