АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Рейдери в рясах, або як Кремлівський паханат захоплює Десятинний провулок

Рейдери в рясах, або як Кремлівський паханат захоплює Десятинний провулок
Рейдери в рясах, або як Кремлівський паханат захоплює Десятинний провулок

Сьогодні в країні відбувається тотальне захоплення українських святинь. На тлі духовної розрухи та всеохоплюючого безладу попівські прихвосні з Московського патріархату намагаються захопити останні оплоти українського духовенства, серед яких опинився і Десятинний провулок.


Підміняючи поняття та застосовуючи усі можливі засоби інформаційного впливу, вдаючись до послуг «тітушок», рейдерів та провокаторів, киян налаштовують супроти будь-яких спроб УПЦ КП захистити Десятинний провулок. Церковні агенти використовують штучно роздутий конфлікт між громадою та УПЦ КП для своїх цілей, і потрібний момент, вправно скориставшись слабинкою, відберуть землю Десятинного провулку.

Московський патріархат - останній оплот тоталітаризму. Це троянський кінь духовно збанкрутілої закордонної церкви. Там кожен священик боїться, що його виженуть з церкви або відправлять у якесь глухе поліське село за найменший натяк на інакомислення. Тому не можна церкві, яка багато років служила російській владі та грошам, сьогодні дозволити захоплювати цю українську святиню – Десятинний провулок. Не можна дозволити відібрати нашу історичну пам’ять, яку бережуть у собі ці руїни.

Їхні попи-рейдери вже встановили свою каплицю поблизу святих для киян руїн, повністю нехтуючи думкою громади.

Ми повинні пам’ятати, що Московська патріархія - потужна бізнес-імперія, яка займається торгівлею тютюном, алкоголем, алмазами, нерухомістю, туристичним і готельним бізнесом. Це лише невелика частина того, чим насправді зайнятий патріарх Кирило, якому грошей панічно не вистачає, тому він вже давно працює над втіленням ідеї встановлення «Русского мира» на теренах України, а захоплення Десятинного провулку – це лише проміжна ланка в процесі втілення плану розколу української церкви.

Ми звертаємось до всіх небайдужих киян, представників громадських та політичних організацій, сьогодні над українськими святинями нависла московська загроза. Москва відчуває себе господарем не тільки в Лаврі, а й по всій Україні. Сьогодні ці перевертні вже прибрали до своїх рук українські святині на Заході країни. Без жодного дозволу по всьому Києву вони, немов ракова пухлина, будують свої дерев’яні каплиці, звідкіля починається їх тотальний нищівний наступ на осередки української духовності. Тому маємо бути сильними, згуртованими та назавжди вигнати московських рейдерів з українських земель.

Ми закликаємо всіх небайдужих громадян прийти у суботу, 1 березня 2014 року, о 12.00 за адресою - Десятинний провулок, 3, та гуртом дати гідну відсіч московським рейдерам, вигнати цих окупантів із Десятинного провулку. Наша сила – в нашій єдності! Наша міць – у нашій вірі! Не дозволимо московській агентурі займатися незаконним захопленням київських святинь! Назавжди проженемо Кремлівський паханат з наших земель!

По материалу: Конфликты и законы


Теги статьи: Московский патриархатРейдери

Дата и время 28 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2080
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Накануне было совещание силовиков. Все единодушно попросили не голосовать"
Куприй сообщил важную новость
На Тернопольщине сторонники УПЦ КП порвали рясу попу Московского патриархата

Кирилл пожаловался Папе Римскому, Путину и Порошенко на Украину
Московські попи пообіцяли проклясти українців, які виступатимуть проти будівництва храмів МП
Эксперт рассказал откуда у священников деньги на Rolls-Royce

Колбаса по 2.10 или «Марш зомбаков»
На Рівненщині віряни МП воюють за церкву з цілим селом, у хід йде гріховна артилерія - матюки
"Плювок на могили солдатів" - настоятель про переможця "Голосу країни"

Переехавший из «ЛНР» священник УПЦ МП перешел в Киевский патриархат и восстанавливает уникальный храм
Как происходит «мягкая оккупация» Россией Закарпатья
В Україні з’явилися кишенькова юстиція або рейдери-антирейдери

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте