АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 11°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 7°C
Ровно: 8°C

ДО ПОРОШЕНКА ЗВЕРНУВСЯ РАТУШНЯК. МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

ДО ПОРОШЕНКА ЗВЕРНУВСЯ РАТУШНЯК. МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!
ДО ПОРОШЕНКА ЗВЕРНУВСЯ РАТУШНЯК. МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

Закарпатський політик Сергій Ратушняк на своїй сторінці у Facebook звернувся до Президента України Петра Порошенка з вимогою цілого ряду невідкладних заходів із метою порятунку країни.

«Задля збереження нації і залишку країни закликаю: НЕГАЙНО: — Визнати поразку і втрату Криму та частини Луганської і Донецької областей, що завуальовано визнано вами підписом у 2-й Мінській угоді. Втрату Криму без спротиву визнати злочином, державною зрадою. ГПУ і ВРУ вжити всіх необхідних заходів до розслідування.

— ВРУ визнати їх статус як тимчасово окупованих і планувати подальший розвиток держави з урахуванням цього фактора.

— Міжнародні сили, паркани, мури та нові прикордонні і митні переходи створити за існуючою лінією воєнного протистояння і українсько-російського кордону, що дотична до території, підконтрольної державі Україна.

— У тижневий термін призначити українських послів у десятки країн, де їхні посади недоречно вільні тривалий час. Ввести візовий і платний режим в’їзду до України на принципах повної дзеркальності. Віза — на візу, плата — на плату.

— Визнати річне керування урядом під керівництвом А. Яценюка негативним та таким, що загрожує національним інтересам України і є джерелом внутрішньої загрози зникнення держави як такої. Уряд має піти у відставку.
Тому в аварійному порядку потрібно здійснити такі економічні дії, що стабілізують ситуацію та створять можливість для подальшого росту і розвитку:

— Зупинити продаж валюти на закупівлю товарів і послуг іноземного походження крім зброї, ліків, медобладнання, устаткування та комплектуючих для виробництва. Зараз ми мільярди доларів витрачаємо на жуйки, сигарети, алкоголь, одяг. Сьогодні таке витрачання валюти це марнотратство і зрада держави.

— Всі платіжні трансферти з офшорними зонами, фірмами, банками, країнами (без жодного винятку) обкласти податком 25 %.

— Повернення валюти експортерами скоротити з 90 до 30 діб, але дати їм право продажу всієї валюти на щоденних банківських аукціонах за вільними ринковими цінам. Сьогодні банки обкрадають експортерів на 2—6 грн. на кожному євро/доларі.

— Рефінансування «своїх» банків, безконтрольна емісія гривні є корупцією, що вимагає відставки голови НБУ і передачі функцій рефінансування під парламентський контроль.

— Націоналізація всіх металургійних, хімічних, газо- і енергорозподільчих підприємств, які не виконують (а це понад 90 %) зобов’язань згідно з договором приватизації. А це насамперед соціальні зобов’язання — кількість робочих місць, рівень оплати.

— Націоналізація всіх газових, нафтових і інших сировинних надр, що були не розроблені, а приватизовані. Всі вони працюють на інтереси кримінальної олігархії.

Ввести міжвідомчий контроль на митницях, які залишилися джерелом підриву економіки.

У політичній сфері треба визнати масовий кримінальний підкуп виборців на виборчих перегонах у мажоритарних округах. ВРУ сформовано не у відповідності з політичними вподобаннями громадян. Терміново внести зміни до виборчого законодавства виключно на 100%-ній партійній основі. Прохідний бар’єр знизити до 3 %. Виборчий вік підняти до 21 року, не допускати до виборів працівників усіх бюджетних закладів і установ. Пропоную надати виборче право виключно платникам податків. Заборонити політичну рекламу для виключення змагання грошей. Тільки на рівних правах, у обсягах і у спосіб, що визначені законом.

Щодо виборів на окупованих територіях — неприпустимим є надання особливих повноважень одним і не надання цих повноважень іншим територіям і регіонам. Адже це буде означати часткову федералізацію для тих, хто це отримав зі зброєю в руках. Інакше це призведе до відкриття другого внутрішнього фронту. Всі ці заходи можна здійснити за тиждень-два. Позитивне сальдо експортно-імпортного балансу буде зростати щотижня і дасть можливість не тільки зупинити інфляцію, але й зрушити процес у зворотному напрямку. Внести відповідні зміни до Конституції насамперед у питанні децентралізації владних ресурсів і повноважень.

Вибори до ВРУ і органів місцевого самоврядування, сільських і селищних голів оголосити на жовтень. В один день», — пише Сергій Ратушняк.

p-zona.com


Теги статьи: Ратушняк СергейПорошенко

Дата и время 14 марта 2015 г., 22:59     Просмотры Просмотров: 18394
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Новые тарифы гораздо сильнее ударят по Порошенко, чем по Гройсману — мнение
Доценко — Валендюку: “представники партії “БПП “Солідарність” не погодяться з поразкою Петра Порошенка на виборах та допоможуть йому незаконно утримати владу”
Прошу всех украинцев в мире поддержать наших героев, — Порошенко о старте "Игр Непокоренных-2018"

«Прекратите зарабатывать на человеческом горе!»: Тимошенко обратилась к Порошенко
Саакашвили предупредил Порошенко, что его ждет суд Линча
Медведчуку советуют не столь откровенно лизать зад Порошенко

АМКУ принял решение относительно покупки Тигипко завода Порошенко
Назначение прокурора Одесской области пролоббировал сын Порошенко - политтехнолог
Президенту приобрели 2 пистолета для награждения именным огнестрельным оружием

Как Порошенко «борется» с офшорами — Лещенко
Порошенко Семочко не сдаст – Бутусов
Как усмирить правое движение в Украине? Два сценария Банковой

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.125109