АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Як вирішити проблему з алкоголем в армії

Як вирішити проблему з алкоголем в армії
Як вирішити проблему з алкоголем в армії

Проблема з алкоголем в армії є, і не мала. Як її підняти у пресі, якщо одразу розпочнуться істеричні крики: "ригів не повісили, реформ нема, а солдат зачіпають!". Не так? Так. Інша проблема: ось це все в армії, що пов’язане з випивкою, одразу роздуватимуть кацапи проти нас.

 

Як її вирішити.. Чи українці готові зняти ауру святості з багатьох та тверезо оцінити наслідки ігнорування випадків? Якщо почну писати: "Пацани, ви бухаєте, так не можна, за то має бути покарання" - на мене подивляться, як на ідіота майже всі солдати, окрім того багато патріотів на місцях зачнуть за ними повторювати. Найменше хвилює осуд тексту і негатив за нього. Хвилює те, що таким чином я нічого не зміню, а лишень розділю людей на цій проблемі.

 

Що пропоную: для солдата авторитетом є інший солдат. Для солдата авторитетом виступає волонтер, котрого він знає. У першу чергу самі військові та волонтери повинні виступити із рішучим засудженням випадків зловживання алкоголем, а ми розповсюдимо звернення. Будуть зверення - будуть статті на цю тему вже від авторів у ФБ тощо. Наразі звернень таких вкрай мало.

 

Що має бути результатом пояснювальної роботи: усвідомлення кожним з наших хлопців на передовій - пиятика не має нічого спільного з країною, котру хочемо побудувати. Не "бухати" - повинен бути свідомий вибір військового у першу чергу, а різні дисциплінарні заборони - у другу. Усвідомлення позбавить проблеми, заборони хіба її "приглушать".

 

Львівський Батяр

 

Теги статьи: АрмияАлкоголь

Дата и время 16 марта 2015 г., 20:44     Просмотры Просмотров: 3599
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054244