АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 22°C
Львов: 21°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 22°C
Ровно: 22°C

КЛИЧКО ПОДАРУЄ РЕГІОНАЛУ ТАБАЧНИКУ ШМАТ СТОЛИЧНОЇ ЗЕМЛІ НА ХРЕЩАТИКУ

КЛИЧКО ПОДАРУЄ РЕГІОНАЛУ ТАБАЧНИКУ ШМАТ СТОЛИЧНОЇ ЗЕМЛІ НА ХРЕЩАТИКУ
КЛИЧКО ПОДАРУЄ РЕГІОНАЛУ ТАБАЧНИКУ ШМАТ СТОЛИЧНОЇ ЗЕМЛІ НА ХРЕЩАТИКУ

В умовах навислої над країною економічної кризи, коли необхідність здійснення непопулярних реформ є як ніколи гострою, столична УДАРівська влада продовжує дивувати киян своїми рішеннями. Уся їхня політика «по-новому» зводиться до повернення у часи «дерибану» столичних земель та відновлення становища злочинного регіоналівського угрупування.Цього разу мова йде про земельну ділянку на вул. Хрещатик, яку Київрада планує передати в оренду ТОВ «Грааль», яке нерозривно пов’язане із родиною екс-міністра освіти — регіонала Дмитра Табачника.

Передісторія наступна: у листопаді 2010 р. було укладено відповідний договір оренди терміном на 1 рік, яким передбачався подальший викуп вказаної земельної ділянки. Таким чином, термін дії договору закінчився ще 4 роки тому. Наразі, в активі товариства «Грааль» налічується понад 0,50 га земельних ділянок на Хрещатику, але їм все ще мало. Дивує той факт, що замість визнати недійсними рішення Київради про продаж земель у столиці цим злодіям, Кличко зі своєю командою приймають рішення про поновлення «Грааль» договору оренди на 7 років.

Сьогодні це лише проект – але цілком очевидно, що завтра ми станемо свідками того, як землю, на якій загинула «Небесна Сотня», віддадуть у руки їхніх же вбивць.

Більш того, на вказаних земельних ділянках по вул. Хрещатик товариство «Грааль» планує масштабну висотну забудову, яку уже навіть схвалила архітектурно-містобудівна рада Києва. Йдеться про один з найбільш скандальних будівельних проектів часів Януковича, а саме — масштабне будівництво 160-метрового офісно-готельного центру. Саме для реалізації цього будівництва компанія «Грааль» прагне отримати земельну ділянку, про яку йде мова. Крім «висотного монстра» регіонали планують збудувати на ділянці від Хрещатика до Майдану Незалежності чотири підземних рівня, загальною площею близько 80 тисяч кв. м: два верхніх — під торгівлю, а два нижніх — під муніципальний паркінг.

Я глибоко обурений тим, як легко УДАРівська влада готова своїми діями знехтувати збереженням історичного архітектурного ансамблю в рідній для кожного киянина частині міста. Тому я підготував звернення до Міністерства культури України з вимогою розглянути доцільність та, найголовніше, реальну можливість здійснення вказаного будівництва на зазначеній території. Разом з тим, я буду вимагати від забудовника надати історико-містобудівне обґрунтування, яким, у відповідності до вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини», визначається можливість будівництва цього скандального об’єкта в межах історичного ареалу столиці. Я буду вимагати, щоб у відповіді вони зазначили об’ємно-просторові параметри забудови з урахуванням її впливу на пам’ятки та об’єкти культурної спадщини, а також на збереження традиційного характеру середовища. А далі буде боротьба…

Як киянин, і як депутат я не дозволю, щоб над Майданом Незалежності, неподалік від схилів Дніпра, виріс черговий «кам’яний монстр», метою якого є лише наповнення вже навіть не кишень, а цілих мішків регіоналівського олігархату. Я глибоко занепокоєний тим, що уся політика нової влади «зводиться до лобіювання інтересів забудовників, а не протистояння будівництва в центрі столиці, як про це лише заявляється очільником столиці»

Кримчак Сергій 


Теги статьи: ТабачникКличко

Дата и время 16 марта 2015 г., 22:57     Просмотры Просмотров: 4487
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Кличко уволил Резникова
Гройсман переложил ответственность за отсутствие горячей воды в столице на Кличко
Мэр Киева Виталий Кличко занял 15 место в списке самых влиятельных украинцев

Кличко анонсировал открытие первой в Украине "умной" школы уже 3 сентября
Кличко відкрив вулицю Леонтовича після капітального ремонту
Злий рок переслідує комунальників Кличка: Одну з центральних магістралей Києва залило лайном

Журналисты рассказали, чем Кличко и Льюис будут заниматься в Киеве
Кличко попытался оправдать низкие результаты Киева в рейтинге комфортных для жизни городов
За 17 рабочих дней в июле Кличко заработал более 28 тысяч гривен

Юля «украла» у Порошенко ценный кадр. Кличко следующий?
Экс-невеста Кличко продает их совместный роскошный особняк
Через две недели после отпуска Кличко снова отправился на отдых

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056679