АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 11°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 12°C
Ровно: 13°C

Колишня фірма чоловіка хабарниці отримає 27 мільйонів на спорткомплекс, дешевших на 9 мільйонів проігнорували

Колишня фірма чоловіка хабарниці отримає 27 мільйонів на спорткомплекс, дешевших на 9 мільйонів проігнорували
Колишня фірма чоловіка хабарниці отримає 27 мільйонів на спорткомплекс, дешевших на 9 мільйонів проігнорували

Підприємство «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України 11 березня за результатами тендеру акцептувало пропозицію ПП «Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» на будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу за 26,50 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Спорткомплекс планують будувати в с. Яворів Львівської області, по вул. Рівних прав та можливостей, 1, завершити роботи мають до кінця наступного року.

Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» сьогодні записана на Софію Коваль, Павла і Віктора Лозюків.

Раніше власниками цієї фірми були Юрій Коць і Костянтин Подляшецький, чоловік Емілії Подляшецької, колишнього депутата Львівської облради (2006-2010 рр.), заступник львівської організації партії «Єдиний центр». Юрій Коць працював директором ПП «Мед Ем», коли власником там була Подляшецька. Пізніше фірму повністю переоформили на Юрія Коця.

До початку 2011 року Подляшецька була помічником нардепа Оксани Білозір. Також у 2011 році вона очолювала Державну службу з лікарських засобів у Львівській області. За даними ЗМІ, під час її перебування на останній посаді її спіймали на хабарі. До кінця року з цієї посади вона була звільнена і отримала умовний термін.

Окрім «Буд Електро Монтаж» на тендер подавалися ще два учасники. ТОВ «Карпати-ІФ» Андрія Болецького з пропозицією 36,18 млн грн., а також підприємство «Граніт» Львівської обласної організації Українського товариства глухих, яке пропонувало виконати роботи за 17,54 млн грн. Однак дешевша на 9 мільйонів пропозиція акцептована не була, хоча згідно з документацією конкурсних торгів єдиним критерієм оцінювання пропозицій була ціна. Протокол відхилення на «ВДЗ» відсутній.

nashigroshi.org


Теги статьи: БудЕлектромонтаж

Дата и время 17 марта 2015 г., 14:52     Просмотры Просмотров: 3242
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 октября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.164414