АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 6°C
Львов: 3°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Виплата зарплати шахтарям відміняється

Виплата зарплати шахтарям відміняється
Виплата зарплати шахтарям відміняється

На минулому тижні один із "смотрящих" від Міністра енергетики та вугільної промисловості України В.В.Демчишина розпорядився перерахувати кошти, передбачені на зарплату шахтарям, в розмірі 240 млн грн, на рахунок проблемного банку "Київська Русь".

Відрахування здійснено цілеспрамовано двома траншами. Ці гроші мали бути направлені на погашення зарплати шахтарям частково за грудень, частково за січень, про це повідомив Голова НПГУ Михайло Волинець на своій сторінці у "Фейсбуці".

Сьогодні піднесено ще один "подарунок". В якості генерального директора ДП "Львівугілля" пан Пилій в оточенні трьох автоматників здійснив прорив в будівлю Об"єднання ДП "Львіввугілля". Ця кандидатура не погоджена з губернатором Львівської області.Пан Пилій не користується повагою та підтримкою серед шахтарів Львівщини. Шахтарі не згодні з таким безвідповідальним призначенням з боку Міністра.

Якщо найближчі два дні не буде виплати зарплати, почнеться чергова хвиля страйку на шахтах ДП "Львіввугілля". Знаючі люди говорять, що страйк може продовжитись до 12 квітня

http://npgu.net


Теги статьи: ШахтерыШахта

Дата и время 18 марта 2015 г., 10:05     Просмотры Просмотров: 2553
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053599